2737
2734
عنوان

چرا این خوابارو میبینم؟

552 بازدید | 47 پست

همیشه زمینه ی خوابام سیاهه

تاریکه ولی اجزاش رنگیه

خیلی وقتا درحال فرارم تو خواب

خیلی وقتا خواب تجاوز می بینم

از لحظه ای که خوابم میبره تا وقتی که بیدار بشم خواب میبینم وای صبح هیچی شو یادم نمی مونه مگر یه سری تصاویر مبهم

مثلا" امروز ظهر خواب دیدم چندتا خلتفکار دنبالمن انقدر تو خواب فرار کردم و دویدم وقتی بیدار شدم تمام بدنم درد می کرد

خدایا شکرت...

من دائما خواب یه شخص خاصی رو میبینم. که نزدیک یک ساله حتی حرف نزدم باهاش. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از چیزی ترسیدی؟

روحت در ارامش نیس احتمالا ک اینارو میبینی

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2731

اینا خوبه من خواب دسشویی عمومی میبینم همش اونم کثیف😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

منم همیشه تو تاریکی مطلق دارم فرار میکنم هربار از یه چیزی دقیقا مثل شما بیدار میشم خستم. 

یه بار یه مشاور بهم گفت تو ناخودآگاهت یه ترس حل نشده داری ممکنه حتی خودآگاهم باشه اما تا اون ترس ازبین نره همین خوابا رو میبینی، درستم بود برای من

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2738

من در کل زیاد خواب نمیبینم اگرم ببینم خوابای خوب خوب میبینم.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
خب چرا بهش زنگ نمیزنی

چون من متاهلم 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
اینا خوبه من خواب دسشویی عمومی میبینم همش اونم کثیف😐

شاید ی معنیی داره خو

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706