2737
2734

دونستنش چه فرقي بحال شما داره عزيز؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گنج قارونم بود تو 5 ماه ته کشیده بود 

اکثرا اونایی که توانشو داشتن اسفندو نرفتن دیدن نمیشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
2740
والا خواهر ما شوهرمون پولداره.ولی آنقدر با کار درگیره و ی جور دنبال پول و ایندس ک میاد خونه حال و حو ...

ببخشید میشه بپرسم چیکارست؟

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

اخه من تصورم از پولداری یه زندگی لاکچریه که شوهر بی دغدغه تو خونه بشینه کمک خانومش بعضی وقتا یه فیلمی چیزیم ببینن از بس شوهرم سرکاره ارزو شده برام شبم که میاد جنازه میشه

اقای همسر ما از اول کرونا با دوبرابر شدن شیفت کاریاش در بیمارستان مشغوله طفلک دیگه بریده خسته شده 

دیشب که شب کار بود به زمین و زمان گله میکرد 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄