2737
2734
تاپیک اخرتو میگم بعصی مردا اینطورین تمرکزشون رو کاره شمام بش گیر ندین بخاطر شما داره اینهمه کار میکن ...

آهان.مرسی دوستم.اتفاقا خودش اومد خونه همینارو گفت در جواب اینهمه پیام.و گفت تو درکم نمیکنی شرایطم چقدر پیچیده اس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه درآمد شوهرم خیلی بالاس.نمیگم چقدر.ولی بالاس.من ب نسبت شرایط میگم بریز بپاش نداره.رو اصول کار میک ...

اهاااان اگه بالا باشه باید زیادتر کنه پول تو جیبیتو من پشتتم🤭

وای خدا.چقدر دیدگاه ها متفاوته‌.درست میگی عزیزم.ولی ی سر ب تاپیک آخرم برای متوجه میشی چی میگم.

عزیزم ب پیشنهاد ت ب تایپیک اخرت سر زدم یعنی  چشام گرد شد از تعجب انگار زندگی منو داشتی شرح میدادی 😞چندسالته چندتا بچه داری؟ 

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2740
دوتا.بیست و‌نه سال

متولد 70?

شوهرت چی؟

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
دوتا.بیست و‌نه سال

درخواست منو قبول کن میخوام گمت نکنم

خب توام بگو از خودت

چی بگم خواهر تاحالا اینجا درد و دل نکردم 

من فقط یه تایپیکتو خوندم دقیقا یکیم مثل تو حالا ن ب پولداری شما ولی خوب دستموم ب دهنمون میرسه ولی شوهرم آنقدر با کار خودشو خسته میکنه ک دیگه حوصله هیچی و نداره برای کوچکترین بحثی تا ثابت نکنه من مقصرم ول کن نمیشه منم مجبوری کوتاه میام

چی بگم خواهر تاحالا اینجا درد و دل نکردم  من فقط یه تایپیکتو خوندم دقیقا یکیم مثل تو حالا ن ب ...

عزیزم باورت میشه شامو دادم ،چایی رو دادم ولی محل زیاد نداشتم و خابیدم‌.خودش خونه رو جمع کرد جارو انداخت و اومد سراغم.گفت ببخشید.سرم شلوغه و خیلی دغدغه دارم.اوج کارم این یک ماهه.

بهت گفتم اینارو ک توام راه منو برو.با زبونی ک‌خودت می‌دونی بهش پیام بده،غذاو چایی اش رو بده،ولی محلش نذار.خودش میاد.