2733
2734
تاحالا هیچکس بهم گل نداده

اخی من اولین بار گل از دوس پسرم گرفتم یعنی غش کردم ا ذوق

ان شاءالله گل بارون بشی 😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

دلم نی نی میخاد😔💜
بنظر منم خوراکی بهتر گل هس😂

من نقدی دوست دارم وطلا😁😁😁 

اخه کیک وشیرینی اهلش نیستم وخودمم کلی میپزم 

گل هم یه اتاق گل خشک شده جمع کرده بودم جابه جا شدنی ریختم بیرون حیفم اومد 😣😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز تولدم بود عشقم نتونست تولد بگیره برام ،اما شنبه قرار بریم ی انگشتر طلا شیک برام بخره و اول مرد ...

مبارک و تبریک میگم  ان شاءالله فسیل بشی

دلم نی نی میخاد😔💜
2728
اخی من اولین بار گل از دوس پسرم گرفتم یعنی غش کردم ا ذوق ان شاءالله گل بارون بشی 😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 ...

عزیزم من 3ساله ازدواج کردم بارهام به شوهرم گفتم گل دوست دارم اما ازونجا که خسیسه تاحالا برام نخریده به نظرش پول دور ریختنه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
مبارک و تبریک میگم  ان شاءالله فسیل بشی

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2738
عزیزم من 3ساله ازدواج کردم بارهام به شوهرم گفتم گل دوست دارم اما ازونجا که خسیسه تاحالا برام نخریده ...

چ خسیس 😕یه بار بارش گل بگیر  ببین چ  عکس العملی نشون میده

دلم نی نی میخاد😔💜
سخت میگیری میتونست همونم نگیره یادش نباشه تولدتون

نه اتفاقا سخت گیر نیستم ما در بدترین حالت هم روزای خاص باهم خوبیم.

حتی اگر شب قبلش دعوای بدی داشته باشیم اون روزا آتش بس .

و خب من عاشقش بودم...از همه چیزم گذشتم کار؛تحصیلات؛موقعیت اجتماعیم حتی ظاهرم عوض شد پس حق دارم گاهی سخت بگیرم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
عزیزم من 3ساله ازدواج کردم بارهام به شوهرم گفتم گل دوست دارم اما ازونجا که خسیسه تاحالا برام نخریده ...

ببین شوهر منم اوایل رمانتیک بودیم گفتم بهش خیلی گل دوس دارم  الان عادت کرده هی میره سیصد چهارصد به سبدو دسته گل میده کفرم درمیاد دستش به کم نمیاد میگم لا اقل گل اپارتمانی بگیر بذارم یه گوشه ی خونه اونم گل اپارتمانی دوس نداره 

خشک میشه همشو باید بریزی دور حیفه یه شاخه حالا هرازگاهی خوبه 

ببین شوهر منم اوایل رمانتیک بودیم گفتم بهش خیلی گل دوس دارم  الان عادت کرده هی میره سیصد چهارصد ...

منم دوست ندارم گل خراب بشه اما میتونه حداقل واسه تولدم یه شاخه بگیره اونم نمیگیره میگه شاخه ای ده تومنه بگیرم خشک بشه؟ میگم خب هربار یه شاخه مصنوعی شیک بگیر میگه به چه دردی میخوره؟ 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2706