2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوست ندارم گل خراب بشه اما میتونه حداقل واسه تولدم یه شاخه بگیره اونم نمیگیره میگه شاخه ای ده تو ...

وا این ریشه داره پس سر هرچیزی خساست میکنه یا فقط گل اگه فقط گله که حتما خونوادش اینجور یادش دادن یا از دهن پدرومادرش همچین چیزی شنیده رفته تو ناخوداگاهش

وا این ریشه داره پس سر هرچیزی خساست میکنه یا فقط گل اگه فقط گله که حتما خونوادش اینجور یادش دادن یا ...

نه بابا پدر و مادرش فرشته ان، من تولدم شوهرم بهم هیچی نمیده مادرشوهرم جشن میگیره غذای مورد علاقمو میپزه کادو هم امسال تو گرونی بهم طلا داد، شوهرم شبیه هیچکدوم از اعضای خانوادش نیست. 

تو مواد خوراکی و لباس و احتیاجات خونه ولخرجه اما هرچی غیر ازینا خسیسه، ذاتا پولدوسته

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2731
نه بابا پدر و مادرش فرشته ان، من تولدم شوهرم بهم هیچی نمیده مادرشوهرم جشن میگیره غذای مورد علاقمو می ...

چه خوووب خدا حفظش کنه مادرشوهرتو منم مادرشوهرم خیلی ماهه خدا بهش سلامتی وعمرباعزت بده 

چه خوووب خدا حفظش کنه مادرشوهرتو منم مادرشوهرم خیلی ماهه خدا بهش سلامتی وعمرباعزت بده 

ممنون عزیزم، من واقعا دوسش دارم خیلی مهربونه گاهی میگم اگه بخوام جدا بشم و با کسی دیگه ازدواج کنم محاله خانوادش به این خوبی باشن، اما چه کنم که این شوهر من اصلا شبیه خانوادش نیست، خانما اینجا پز میدن شوهرمون خیلی عالیه خانوادش بدن من برعکسم

ای جووونم شوهرمنم به خوبی خونوادش نیست خونوادش خیلی بافرهنگن ودلسوز ومهربون ولی شوهرم به حد اونا نیس ...

خیلی از شوهرم ناراحتم من خانواده خوبی نداشتم راستش از دست مادرم فرار کردم از شوهرم شانس نیاوردم، فقط به فکر پوله فقط تنها کاری که میکنه اگه خوراکی دلم بخواد میخره فک میکنه محبتو درحقم تموم کرده مطلقا دیگه هیچ کاری واسه شادکردنم نمیکنه و اصلا انگار وجود ندارم