2733
2734
عنوان

وام به مستاجرا

445 بازدید | 49 پست

امشب تو اخبار اعلام کرد قراره یه مستاجرا وام بدن کسی میدونه به چه صورته؟

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...

نه فهمیدی لایک کن

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستای گل با اجازه ی استارتر..یه پیج آرایشی بهداشتی دارم کلی محصولات خوب و با کیفیت با قیمت مناسب دارم اگه دست داشتین عضو پیجم بشیدarayeshi_behdashtii1

ژل ضد عفونی هم‌ دارم البته تعداد محدوده

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

فکر کنم گفت تهران حداکثر ۷۵ متر باید باشه خونه اجاره ای شهرستان ۹۵ متر 

البته گفت برخورداری از تسهیلات 

نمیدونم وام رو

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

کاره من یه جوریه هم میشه تو خونه انجام داد،هم بیرون

نه مدرک تخصیلی میخواد،نه سرمایه

نه پاره وقته نه تمام وقت

هفته ای کم کمش دومیلیون و نیم سود میده!!!هفته ای نه ماهی😉👍خدایا شکرت

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
فکر کنم گفت تهران حداکثر ۷۵ متر باید باشه خونه اجاره ای شهرستان ۹۵ متر  البته گفت برخورداری از ...

شهرستان ۹۰ متر 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2738

وای خدا که اگه بدن منو نجات دادن بخدا دارم دیوونه میشم خونه مادربزرگم میشینم روانیم کرده

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
کاره من یه جوریه هم میشه تو خونه انجام داد،هم بیرون نه مدرک تخصیلی میخواد،نه سرمایه نه پاره ...

چجوری اونوقت

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
کاره من یه جوریه هم میشه تو خونه انجام داد،هم بیرون نه مدرک تخصیلی میخواد،نه سرمایه نه پاره ...

داری تبلیغ میکنی 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍