2737
2734
عنوان

قول بدین لاغرشین

429 بازدید | 36 پست

تو گوگل بزنین رژیم غذایی برحسب گروه خونی

و اون مواد رو طی رژیم بیشتر استفاده کنید

هرروز یدونه مولتی ویتامین بخورید (هرساعتی ک شد)

مینرال ورقی ۵تومنه

اول از همه خوابتونو تنظیم کنید

شب نهایتا ۱ خواب و صبح نهایتا ۹ بیدار شین

ی لیوان اب ولرم و دارچین و زنجبیل و ابلیمو و عسل بخورین و نیم ساعت بعدش صبحونه بخورین

دو کف دست بیشتر نون نخورید 

پنیر خیلی کم

کره مربا ممنوع 

ناهار نخورید!!!!! ناهار نخوردن لاغر میکنه فک نکنین شام نخورید اب میشید

اشتباهه:)

حذف ناهار بهترین کار

۶ عصر شامتونو بخورید بیشتر از ۷ قاشق برنج ممنوع سعی کنید ۵ تا بخورید و فقط دوروز در هفته برنج مجازید :)

ماکارونی سیب زمینی نون  برنج خیلی کم و شیرینی تخمه پفک هله هوله رو حذف

۶ ببعد گشنتون شد ی لیوان شیر کم چرب یا چایی با ی دونه خرما

و یا ی دونه میوه بجز مو

روزی یک ساعتم برقصید

ماهی ۵کیلو کم میکنید :)

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤

چقد عالی ممنون 😍

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چای سبز رو هم میتونید بخورید طول روز یک لیوان میتونید با دارچین طعم دارش کنید

چای زنجفیل یا رازیانه هم تاثیری داره بنظرت؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
دمنوش کلا خوبه ولی شکر و قند و این چیزا نخوری اون معجون اول صبح هم حتما بخور چربیسوز عالی ایه

من فقط شکم وپهلوهام خیلی بزرگ شدن بعدزایمان اصلا لاغر نشدم الان نزدیک دوساله ازدیروز بفکر رژیم افتادم 

2740
من فقط شکم وپهلوهام خیلی بزرگ شدن بعدزایمان اصلا لاغر نشدم الان نزدیک دوساله ازدیروز بفکر رژیم افتاد ...

ناهار حذف کن حتما

این هارو رعایت کنی خیلی زود لاغر میشی طوری ک باورت نمیشه

واسه خودت هرروز برقص هم روحیت خوب میشه هم لاغر میشی

کاش منم لاغر شم خسته شدم 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
ناهار حذف کن حتما این هارو رعایت کنی خیلی زود لاغر میشی طوری ک باورت نمیشه واسه خودت هرروز برقص هم ...

خب من صبحانه ساعت ۱۱ میخورم ساعت ۶ هم گاهی هله وهوله و غذا خوردم و ساعت ۱۰‌شب 🙄😶😶😶بنظرت کدومشو حذف کنم ساعت ۱۲ یا۱ میخوابم شب 

لاغر شدن سخت نیست اینکارا رو انجام بده زود لاغر میشی

70 کیلو ام احساس میکنم از تحرک کمه اخه ناهار نمیخورم شام زیاد نمیخورم

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
خب من صبحانه ساعت ۱۱ میخورم ساعت ۶ هم گاهی هله وهوله و غذا خوردم و ساعت ۱۰‌شب 🙄😶😶😶بنظرت کدومشو ح ...

قبل صبحونه اون معجون رو بخور

وسط روز خیار کاهو دمنوش این طور چیزایی بخور

خورد کن بذا یخچال اگ هوس کردی بجا هله هوله بخور

ساعت ۶ هم شامتو بخور با رعایت اون چیزایی ک گفتم

دیگ بعد ۶هم هله هوله و غذا و شیرینی جات ممنوع

مولتی ویتامینم بخور حتما

اینکارارو کنی تو ۳-۴ماه به اندام ایده الت میرسی

70 کیلو ام احساس میکنم از تحرک کمه اخه ناهار نمیخورم شام زیاد نمیخورم

منم بی نهایت تحرکم کمه همش خونم ولی شوهرم ازاین ب بعد وقتایی ک سرکار بود باید با پسر کوچولوم فکرکنم لازمه یکساعتی قر 💃🕺بدیم😂😂

2706