2737
2739
عنوان

🔻بورس🔻معرفی چند نماد کف کانال برا ورود

| مشاهده متن کامل بحث + 47140 بازدید | 3348 پست
اخه چرا سهمی رو توی منفی و ضرر بفروشید . هر سهمی منفی داره بعدش مثبت داره .. ذوب فعلا روندش نزولیه ت ...

اخه پول لازمم اینم هی تو منفی گیر کرده

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
سلام ببخشید درسته ک میگن شهریور کلا بورس سقوط میکنه?

الان شاخص رو دو میلیون و این مدت اصلاح داشته و الانم دیگه اواخر اصلاحه حالا اگه شهریور هم اصلاح داشته باشه بعدش صعودیه دیگه سقوطی در کار نیست هر بازاری اصلاح و نزولی و صعودی داره طلا و بورس و مسکن و دلار و ... پس جای نگرانی نیست

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نظرتون در مورد فزرین چیه از وقتی خریدم منفیه یکسره خواستم بفروشم اما فعلا دست نگه داشتم دیروز ...

این سهم و من ۵/۵ تحلیل کردم و گفتم تا به کف کانال برسه تا قیمت ۳۴۰۰ و ۴۰۰۰ تومن صعودی حرکت میکنه اما اگه دقت کنید داخل عکس با خط ابی مشخص کردم درست طبق تحلیل من حرکت کرده اما بعد سه ، چهار روز بازم منفی شده و اومده کف کانال .. صبر داشته باش و اصلا نفروشش چند روز دیگه صعودی میشه و سود بهت میده نگهش دار

2731
آقای بورسی بنظرتون شگویا تا چند روز اصلاح میخوره

سهم شگویا حمایت میشه و حقوقی خوبی داره گذشته رو هم نگاه کنید خیلی سود داده مشخص نیست دقیقا تا چقد منفی بخوره اما حمایت هایی تقریبا رو ۲۵۵۰ و ۲۲۶۰ داره شاید با دوتا منفی دیگه برگرده .. اگه وارد اصلاح زمانی هم بشه مدتی رو اطراف همین قیمت نوسان طی میکنه 

چرا نماد مدیر رو نمی ش ه خرید

اطلاع دقیقی ندارم ازش و الان دیدمش که بسته شده ، این صندوق هم مثل صندوق دارایکم هستش که تا حدودی عرضه داشته و پذیره نویسیش ب پایان رسیده تعداد ۳۹۰ میلیارد واحد عرضه داره که هر واحد  به قیمت ۱۰ هزارتومن هست قبلا گفته بودن که از تاریخ ۱۱ مرداد تا ۲۲ مرداد باز میشه اما فعلا خبری نیست و اطلاعی ندارم ازش

ممنون اقای بورسی

خواهش میکنم .. هیچ وقت سهمی رو با ضرر نفروش تا سود از بورس و اون سهم نگرفتی دست از سرش بر ندار حالا اگه ۸ ماه هم صبر کرده باشی 

2738
خواهش میکنم .. هیچ وقت سهمی رو با ضرر نفروش تا سود از بورس و اون سهم نگرفتی دست از سرش بر ندار حالا ...

میشه لطفا راهنمایی کنید چه سهمی خوبه برای خرید ؟؟؟؟

نظرتون در مورد غپینو چیه|؟//

سلام اقای بورسی من مقداری نقد هستم در حد 12 میلیون سهام میفروشم فردا اتکام رو قراره بفروشم. ممنون میشم بهم سیگنال بدید هزینه سیگنال دهی رو هم متقبل میشم. من هم همزبان شما هستم لرزبانم. پس میتونیم بهم اعتماد کنیم. .... 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2706