2737
2739
عنوان

🔻بورس🔻معرفی چند نماد کف کانال برا ورود

| مشاهده متن کامل بحث + 47140 بازدید | 3348 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد ببخشید من ۳۰۰ سهم سیتا خریدم عرصه اولیه بود الان میخوام ۳۰۰ تای دیگه بخرم میارزه؟

عرضه اولیه ها گذشته ای ندارن که تحلیل بشن معلوم نیست چی میخواد بشه اما سیتا زیرمجموعه شستا هست و حقوقی خوبی دارن تا الان هم خوب رشد کرده .. خریدش من نظری ندارم تصمیم با خودتونه

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
2731
میدونم نهایت ۱۴۰ تومن میشه به هر کس ۳۵ تا میرسه  میگم چون سهمش گرونه میترسم خوب رشد نکنه بازم ...

عرضه اولیه رو تا یکسال نباید فروختش البته این نظر منه اگر هم رشد نکرد چند ماه دیگه بفروشش حالا دیگه این مبلغ ب جایی بر نمیخوره

من فولاد و خگستر و غسالم و ستران و دارا یکم و عرضه اولیه ها رو دارم 

غسالم ۱۸ درصد تو ضررم اما از بقیه سود خوبی گرفتم 

به نظرتون غسالم رشد میکنه؟

و اینکه دارا یکم مقداری رو میخوام بفروشم به نظرتون رو چه قیمتی بفروشم؟

🥰😍😍😉🙃
2738
من فولاد و خگستر و غسالم و ستران و دارا یکم و عرضه اولیه ها رو دارم  غسالم ۱۸ درصد تو ضررم اما ...

غسالم، غشان، غمارک، غپینو، غشهداب ،و ...... فعلا منفی زیادی خوردن اما چاره ای جز نگه داشتنشون نیست خیلی اذیت کردن معلوم نیست دارنچکار میکنن . فقط باید توی این موقعیت سهامداری کنید و نفروشید باید رشد کنن و سود بدن ..دارایکم و بنظرم برا میان مدت نگهش دارید دارادوم و سوم هم بیان ببینم اینا چی میشن

سلام من دوروزه وارد بورس شدم و ۲۲ تومن سهم خریدم 

میخام تا ۱ سال بمونه 

دیگه نیازی به فروش و خرید و دوباره هست ؟

یا بهتره بزارم تا یکسال همینطور باشه ؟

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
غسالم، غشان، غمارک، غپینو، غشهداب ،و ...... فعلا منفی زیادی خوردن اما چاره ای جز نگه داشتنشون نیست خ ...

سوال من غشان بود ک جواب دادین

یه سهم خوب کوتاه مدت معرفی میکنین؟؟؟

سهام بزرگ مث فولاد و خودرو و شبندر و اینا هنوز رشد میکنن من برم تو صف سرخطی بزنم؟؟؟؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2706