2752
2734
عنوان

دور همی خانمهایی که مشکل نازایی دارن و آرزوشون هست مامان بشن

| مشاهده متن کامل بحث + 2808 بازدید | 371 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۹ سالمه..یک سال و نیمه اقدام و یک سقط ۷ هفته شدیدا ناامید و ناراحت قلبم مچاله میشه وقتی بهش فکر م ...

عزیزم زیاد قران بخون با معنی ....نماز شب بخون....توسل کن به امام زمان وحضرت فاطمه...شک نکن مامان میشی🤲

یه سال و نیم اقدام و تنبلی

نا امید نشو عزیزم خواهرم هر دوتا تخمدانش ضعیف بود فک کنم بای 20باشه خواهرم 6بود پنج سال همه دکتر ها و ماما و سنتی رفت تا دیگه بیخیال شد ودکتر گفت دارو زیاد خوردی اگه ادامه بدی کیست میشه دوماه بعد قطع دارو باردار شد تست بی بی چک هم منفی بود تو آزمایش خون مثبت بود

2731

دوستان اگه کسی تو سن کم تشکیل جنین بدن بعد تو سن بالا بخواد انتقال بده به نظرتون همون کیفیت جنین مهمه که تو سن کم تشکیل شدن یا موقعیت رحم.

چون من که شنیدم جنین تو سن کم تشکیل پیدا کنه خیلی مهمه تا سن خانوم موقع انتقال

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
عزیزم چی بگم‌ اخر شبه حواسم به جمله بندیم نبود اندومتریوزم با ذخیره تخمدان پایین 

نه عشقم ...شاد شدم با جملت ....سریع اومد تو ذهنم که بزودی میشی یک عدد مامان 🤗

علاعم اندومتریوز چیه؟

من فقط اومدم که یه داستان واقعی بگم

چندین سال پیش که من بچه بودم یه دخترخانمی با همسرش که خیلی خیلی همدیگه رو دوست داشتن اقدام به بارداری میکردن و نمیشد. دو سه سال گذشت و نشد. اما کم کم سالها میومدن و میرفتن و باز نمیشد. حدود دوازده سیزده سال گذشت تو این سالهاچندنفر اقوام همسرش میخواستن آقا ازدواج مجدد کنه چون دیگه کلا ناامید شده بودن و خانم هم غمگین شده بود. همسرش به حرف هیچکس اهمیت نمیداد و کنار خانمش موند و بهش وفادار. یه روز خودم گریه های مادراشون رو تو مراسم عزاداری آقام امام حسین دیدم و بشدت ناراحت شدم.  حرفا و دلگیریا زیاد شده بود که خانم میبینه حس و حال عجیبی داره یه مدت ...به بارداری فکر نمیکرده😔 اما به توصیه یکی از دوستاش بیبی چک میگیره و میبینه بله هاله انداخت... با شک و تردید به همسرش میگه و برای اینکه نور امیدی توی دلشون روشن شده بود میرن آزمایشگاه... و نتیجه مثبت بود

اقوام خودش و همسرش اونقدر خوشحال شده بودن که حد نداشت ازش مراقبت کردن تا نوزادش بدنیا بیاد

حالا پسرش حدود دوسالشه و با عشق بزرگ پدر و مادر قشنگش زندگی میکنه و شاید اون زن و مرد تبدیل شدن به شادترین آدمها

خداااااا خیلیییییی بزرگههههه. هیچوقت از رحمتش ناامید نشید که ناامیدی یعنی دست کم گرفتن قدرت بی انتهای خدای مهربون تر از مادر❤

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
نه  قابلیت باروری نداره و با کمسیون پزشکی تایید شد از خودم نمیتونم بچه داشته باشم مگر با تخمک ا ...

عزیییییزززممممم...چرا آخه...ای کاش تخمک اهدایی گرفته بودی ....الان زندگیت در چه حاله؟

نه  قابلیت باروری نداره و با کمسیون پزشکی تایید شد از خودم نمیتونم بچه داشته باشم مگر با تخمک ا ...

چقدر دلم گرفت 

ایشاالله بهترین ها تو زندگی قسمتت بشه

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
نه عشقم ...شاد شدم با جملت ....سریع اومد تو ذهنم که بزودی میشی یک عدد مامان 🤗 علاعم اندومتریوز چیه ...

من هیچ علامتی نداشتم متاسفانه نه دردی هیچی یهو یه کیست ۶ سانتی تو بدنم تشکیل شد که گفتن اندومتریوزه اونم‌ تو سن ۲۹ سالگی مجرد بودم اون موقع ۳۰ ازدواج کردم کیستو عمل کردم ای وی افم کردم جواب نگرفتم الانم که میگن فقط با تخمک اهدایی نتیجه میگیری ولی من دوست ندارم موندم چه کنم دعام کن عزیزم 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
عزیییییزززممممم...چرا آخه...ای کاش تخمک اهدایی گرفته بودی ....الان زندگیت در چه حاله؟

بعد دنیا اومدن بچه سوهرم یواش یواش به اون زن و بچه جذب شد 

خیللی داغون بودم شبی نبود گریه نکنم  هروقت بامن بود شدهرم تماس میگرفت که بیا بچه مریضه و تب کرده با اینکه خودش سوپر وایزر مارستان ولیعصر تبریزه ومیتونه بفهمه کم وبیش بچه چه مشکلی داره 

منم خیلی واغون بودم و باشوهرم بحثم میشد  تا اینکه گفتم طلاق میخوام  و اومدم خونه بابام چند بار اومد و رفت دنبالم  بار اخری هم بهم گفت نیای باکمربند میبرمت منم گفتم میخوام باهات حرف بزنم  رفتیم بیرون تا چهار صبح حرف زدیم  ودرنهایت قرار شد با دادن پول و خونه و... و تخمک اهدایی و بچه دار شدن  برگردم سر زندگمیون 

ولی همیشه یکی بینمون هست 

خواهش میکنم واسه فرج صلوات بفرستید🌹