2733
2734

سلام دوستان

این تاپیک رو زدم و قصد دارم همه کسایی که تو نی نی سایت مشکل نازایی دارن رو جمع کنم 

هم برای درد و دل و هم استفاده کردن از تجربه های همدیگه 

آرزو میکنم تک تک اعضای گروه و همه منتظرها ازجمله خودم بزودی صاحب فرزند سالم وصالح بشیم 

بگید چندسالتونه وچند سال اقدام هستید و مشکلتون چیه و چه راههایی رفتید

به امید مامان شدن همه منتظرااااا...الهی به امید تو🌹🌹🌹🌹

من امنوره اولیه هستم

بچه بودم اومد تو زندگیم دوسش نداشتم اما اون میگفت عاشقمه کاری کرد ک عاشقش بشموقتی عاشقش شدم اون سرد شد سرد شد و سردتر از سرد   کم کم خیانتاش شروع شد اما من عاشقش بودم بخشیدمش براش جنگیدم   بعد رفت سراغ مواد و دوباره خیانت   بهش گفتم بین منو مواد یکیو انتخاب کن   مطمئن بودم منو انتخاب میکنه    اما اون دیگ راهشو انتخاب کرده بود       از من گذشت و با مادرش تمام بلا های دنیا رو سرم اورد            اما من هنوز عاشقشم احمق ترین ادم دنیا شاید منم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲۱ سالمه شوهرم ۳۰ دوساله اقدامم سه ماه لتروزول و متفورمین و کلومیفن خوردم فولیای خوب داشتم عکس رنگی رفتم نرمال بود ذخیره ام ۲.۵ هستش ازمایش هورمون و پروژسترون و تیروئیدمم خوب بود این ماه فهمیدم شوهرم ضعیف بوده که نمیشده 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2728

واااای من دیشب خواب میدیدم یه دختر کوچولوی خوشگل دارم همشم شیر میخورد ینی تو واقعیت مامان میشم 😔😔😞😞

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
به چه علت؟

از بلوغ قاعدگی ندارم و با قرص پریود میشم

بچه بودم اومد تو زندگیم دوسش نداشتم اما اون میگفت عاشقمه کاری کرد ک عاشقش بشموقتی عاشقش شدم اون سرد شد سرد شد و سردتر از سرد   کم کم خیانتاش شروع شد اما من عاشقش بودم بخشیدمش براش جنگیدم   بعد رفت سراغ مواد و دوباره خیانت   بهش گفتم بین منو مواد یکیو انتخاب کن   مطمئن بودم منو انتخاب میکنه    اما اون دیگ راهشو انتخاب کرده بود       از من گذشت و با مادرش تمام بلا های دنیا رو سرم اورد            اما من هنوز عاشقشم احمق ترین ادم دنیا شاید منم.... 
2738
من ۲۱ سالمه شوهرم ۳۰ دوساله اقدامم سه ماه لتروزول و متفورمین و کلومیفن خوردم فولیای خوب داشتم عکس رن ...

😐من همیشه به بچه ها توصیه میکنم که قبل از هرررراقدامی و قبل از درمان خانم اول از همه آزمایش اسپرم داده بشه چون مهمترین و بی درد سرترین هست 

سنت خیییلی کمه ایشالا بزودی مامان میشی

چه فاکتورهایی ضعیف هست؟چند؟

2706