2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت خیلی کار درستی میکنه. بده به فکرته و نگران سلامتیته؟خالت اگه خیلی دوستت داشت میگفت نیا نه اینکه بگه نیای نه من نه تو....

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

خاک تو سر فامیلت 

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
2728

همسایه پدرشوهرم دخترش از راه دور رفت پیششون ناقل بود نمیدونست ، مرده یه هفته مریض شد دیروز فوت کرد 

از طریق دخترش مریض شد

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
همه تست سلامت دارن؟؟؟ کافیه یکنفر ناقل باشه دیگه مهم‌نیست جمعیت سی نفر یا سیصد نفر یا سه نف 

توحیاط فضای بازه میرفتمم رعایت میکردم

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

الان اینقدر خطرناک شده ک برا خرید واجب خونه هم نمیشه رفت بیرون

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

عزیزم میدونم خیلی دلت میخواد بری ولی به این فکر کن دور از جون اگه بری و بگیری چه بلاها که سر سلامتیت نمیاد نرو باور کن سلامتیت از هرچیزی مهمتره

خودم یه ماهه بابام بیمارستان بستری بود واسه قلبش یه هفتس مرخص شده ندیدمش فقط تصویری صحبت کردم سخته ولی قابل تحمله

امروز دویست و خرده انسان مردن که دوروزپیش زنده بودن و هزار امید وارزو داشتن اونام فکر میکردن نمیگیرن فکر میکردن فقط خودشونن فکر میکردن بیماری مال غریبه هاست نه خودیا  فکر میکردن ماسک مسخرست خدارحمتشون کنه برای اونا دیگه گذشت فرصتشون تموم شد ما هنوز زنده ایم باید محتاط باشیم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ترو خدا خاله و عمه رو یه مدت بیخیال شید

دارید میبینید چه فاجعه ای رخ داده

چند ماه دیگه تحمل کنیم انشالله همه چی ب روال قبل برمیگرده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706