2733
2734
عنوان

چقد بده که مامان آدم مریض باشه😔😔😔 توهم مریض باشی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 58 پست

تسنیم جان عزیزم عنوانو که خوندم حدس زدم توباشی

ایشالا خدا بهتون سلامتی بده عزیزم🙏

زخم را پنهان کن حتی از خودت/جز نمک درمشت دنیا هیچ نیست. راه ظهورت را بستم قبول...اما خدا را چه دیدی شاید قرار است حر تو باشم!در ارزوی تجربه مرگ موقت.😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا منم آدم شکمویی نیستم... شاید به قاشق بخورم... اگه باشه باز نمیخورم... فقط نمیدونم چرا اینقد بوشو دوست داشتم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2731
باورم نمیشه یه آدم به کسی وقتی دنبال غذا اومده بگه نه !!!!!

منم واقعا واقعا باورم نمیشد... اصلا... حتی فکرشم نمیکردم... گفتم بخاطر بارداریم حتما میدن

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
منم واقعا واقعا باورم نمیشد... اصلا... حتی فکرشم نمیکردم... گفتم بخاطر بارداریم حتما میدن

مطمئنی شوهرت  رفته پرسیده؟! 

شاید روش نشده الکی اومده بهت یه چیزی گفته ها .

من باورم نمیشه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
از آدمای بد در عجبم ،که به چه جرأتي در برابر خدا بدن؟!برای انسان چی جز خوبی می مونه؟نمی دونم اینها ن ...

شایدم واقعا کم بوده...‌شایدم پدرشوهرم ناراحت بوده از شوهرم... آخه گقته بیا کمک تو بنایی... شوهرم تازه از کلاس اومده...گفت اجازه بدین یه چای یا غذا بخورم... باباش ناراحت شدو رفت

شایدم واقعا کم بوده...‌شایدم پدرشوهرم ناراحت بوده از شوهرم... آخه گقته بیا کمک تو بنایی... شوهرم تاز ...

کلا چه عجیبن!

و کلا چقدر بد توی هم هستین حریم ندارین انگار 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2740
مطمئنی شوهرت  رفته پرسیده؟!  شاید روش نشده الکی اومده بهت یه چیزی گفته ها . من باورم نمی ...

چرا گفت...تو حیاط بودن... صداشون مبهم میومد... مطمئنم گفته

کلا چه عجیبن! و کلا چقدر بد توی هم هستین حریم ندارین انگار 

تو یه حیاطیم... فقط دو تا واحد با یه دیوار جداشده... البته من یکم عادت کردم... ولی واقعا بده

التماس دعا👇👇👇

https://alkafeel.net/live/index.php?live=36&lang=ar

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸
2706