2737
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست

بگو من دوست دارم خودم واسه بچم خرید کنم شما هم دیگه واسه بچم چیزی نخر تا تربیتم رو خراب نکنی

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره اشتباه کردم

یه نصیحتی عمه شوهرم بهم کرد ( عمه ش ماهه عاشقشم ) تا ابد تو گوشم مونده به همه هم میگم
خانواده شوهرم هر چی میگفتم داستان درست میکردن خواهرشوهرم مامانش و پر میکرد مینداخت به جونم
به عمه ش گفتم ، گفت خدا بهت دو تا گوش داده یه دهن پس سعی کن گوش بدی و کم حرف بزنی
خدا خیرش بده همین کار و کردم ۸۰ درصد مشکلاتم باهاشون حل شد
تو جمعشون اصلا نظر نمیدم
چیزی میخرن میگم مبارکه خیلی قشنگه
در مورد کسی حرف میزنن نظر نمیدم فقط گوش میدم ( کارشون همش غیبته )

2740

ماهم خیلی بد میدونیم ک سیسمونی کم بدن

ولی اون حق نداره دخالت کنه بحثش جداس بنظرم بهش بگو برات خیلی مهمه؟

اینجوری چیز بدی هم نگفتی

حقیقت اینه که مقصدی وجود نداره ✈ پس فقط از مسیر لذت ببر🌈
یه نصیحتی عمه شوهرم بهم کرد ( عمه ش ماهه عاشقشم ) تا ابد تو گوشم مونده به همه هم میگم خانواده شوهرم ...

حالا شوهرم همیشه با من درگیره که حرف نمیزنی و...کلا پرحرف نیستم.همون دوتا جمله هم که میگم داستان میشه

ماهم خیلی بد میدونیم ک سیسمونی کم بدن ولی اون حق نداره دخالت کنه بحثش جداس بنظرم بهش بگو برات خیلی ...

من اصلا نداشتم نه که کم باشه.شما اگه یکی توانایی نداشته باشه چکار میکنید

من اصلا نداشتم نه که کم باشه.شما اگه یکی توانایی نداشته باشه چکار میکنید

اخه ما عروسمون مامان باباش پولدارن ولی هم جهاز چیزای بدردنخور دادن هم سیسمونی هیچی ندادن

ولی چیزایی ک با داداشم بود بهترینارو خریدن

ما خیلی بهمون برخورد البته ب روشون نیاوردیم هروقتم میریم برا بچش چیزی میبریم چون گناه داره

کلا خسیسن بخوام تعریف کنم طول میکشه

ولی کسی ک نداره بحثش جداس اینا داشتنو ندادن

حقیقت اینه که مقصدی وجود نداره ✈ پس فقط از مسیر لذت ببر🌈
خوش بحالت ،قدر همسرت رو بدون من برا بچه اولم ، مادرم کمد و تخت و لباس و عروسک و... مدال و زنجیر ...

عزیزم. منم خودم خریدم. شاغلم. شوهرم اصلا نگقت چقدر شد. حتی تشکر نکرد. حتی قبلش میدونست میخوام بخرم بهم نگفت پولت بدم. واسه بچه اولم سیسمونی داد مامانم. بعد پسر خالم تازه فوت کرده بود مادر شوهر اشغالم میگه باید دعوت میکردید ما را برا سیسمونی. گفتم والا تازه پسر خالم را خاک سپردیم دیگه بزن و برقص نمیشه بکنیم که. بعد همین اشغالا جهاز دادن به جاری و الانم دارن براش سیسمونی میخرن. البته خواهر شوهرم تو حرفاش گفت. ولی جهاز من که کامل بود یه تشکر نکردن. فقط خدا را شکر میکنم که فهمیدم تیکه های سنگین جهاز را پدر شوهرم خریده و به روشون اوردم اگر نه میدونم که اگر من نمیدونستم مدام  میگفتن جهازش. فلان بود بهمان بود. اینو داشت اونو داشت. چون مدام جهاز بقیه را برای من میگفت. با اینکه همه وسیله هام درجه یک بودن. خیلی دلم را شکستن. میدونی از هر نظر از پسرشون سر بودم. منو خرد کردن. کاش ادم سیاست داشته باشه کاش صادق نباشه. کاش مثل خودشون دو رو و دروغگو بودم. کاش اهم دامنشون را بگیره.

2706