2733
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
ی کم خودتو بکش بالا اح اح اگه شوهر داره ، یا درس بخون یا فن و حرفه ای یاد بکیر خوب! نه مول خواهر ...

من آدم سطحی و بی اطلاعاتی نیستم

نیومدم اینجا که از خودم تعریف کنم.ولی فکر کنم حس یه آدم بی دست و پارو منتقل کردم.بی استعدادم نیستم.با همه ی بی حمایتی که هم از خانواده و هم همسر داشتم با چنگ و دندون علایقمو دنبال کردم.ویلون میزنم.زبانم خوبه

شنا و پیلاتس میکنم.کتاب میخونم

مثل جاریم پول ندارم.مثل خواهرم درس نخوندم چون تو سن پایین گیر یه آدم بی عزت نفس افتادم که از استقلالم میترسید

یاد جاری عفریته ی عوضی خودم افتادم که چههه قققددددررر من رو با حرف و رفتار و نگاه های شیطانیش آزار د ...

توی این دو سه سال اخیر که اینا اومدن بازتاب رفتارشونو تو برادر شوهرام میبینم.قبلشم حالا خیلی جنتلمن نبودن ولی...اینکه میگی همدستی میکرد شوهرش میفهمم.برادرشوهرای منم برای اینکه دل زناشونو به دست بیارن خیلی شوخی های چرتی میکنن.یا حرفایی میزنن که به آدم بر بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد به حرفاش توجه نکن ببین گاهی بعضیا حرفایی میزنن اما واقعا دلی قصدی ندارن شاید اینجوریه بعد منم م ...

وقتی هردوتون با شخصیت باشین تفاوتهارو درک میکنین.ولی اگه یکی بخواد با حرفاش اون یکیو اذیت کنه کاری نداره براش

عزیزم خیلی انرژی منفی گرفتماز حرفات و واقعا ناراحت شدم ولی حس میکنم عیبی هست تو.اخلاقت که خودت ازش ...

نمیگم بدجنسه.اتفاقا گفتم از خانواده ی خوبیه...ولی خوب این حرفارو میزنه.حق با بچه هاست من خودم حساسم خوب بیشتر بهم برمیخوره.ولی خوب انقد این تیکه ها و حرف و حدیثا تکرار شده هرکی جای من بود حساس میشد

2731
بگو همون اول چش داشتین دیدین من اوضاعم چجوره با همون جهیزیه و همون مقدار دارایی اومدم چیز بیشتری بهت ...

واقعا.مردم با دروغ و کلک ازدواج میکنن انقد حرف نمیشنون.خود مادرشوهرم میدونه من چقد روزا سختی داشتم تواین سالها با اخلاقای پسرش.یه لحظه با وجدانش خلوت کنه بهونه نمیده دست این و اون که بهم تیکه بندازن

دوست من

من تمام صفحات رو نخوندم

ولی متوجه شدم ایشون به دلیل اینکه شما کم سن تر هستی و همسرش سنش زیادتره جس بدی نسبت به خودش داره 

و برای تحکیم جایگاهش در چشم شوهرش و خانواده شوهر داره از روش پا گذاشتن روی شما استفاده میکنه که بالا بره

یعنی اینکه داره به در میکه دیوار بشنوه که اگر این انقدر سنش کمتره ولی درعوض فلان چیز رو نیاورده ولی تو زنت داره این امکانات رو میاره

در واقع اون نسبت به شما حس کمبود داره

اینحور مواقع یه لبخند بزن از سر محبت

با مهههربونی کامل مثل خودش بگو عزیزم ازین سوال تکراری که بگذریم میخواستم هربار ازت بپرسم یادم میرفت چیشد شما تا سی چهار سالگی ازدواج نکردی؟؟

راس راستی خواستگار خوب که بشه بهش بعله گفت نداشتی یا میخواستی ادامه تحصیل بدی؟؟؟

دیگه نمیپرسه

ولی خوب متوجه میشه که جواب های هوی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
چرا نشه ؟وقتی اون با پرروی تمام به تو بی ادبی میکنه  چرا نشه توجوابشو بدی؟

چون اون جدیده همه حتی شوهر خودم پشتش درمیان.انرژی تاخت و تازم داره.من تازه به زور مشاور و به خاطر بچه م خودمو جمع و جور کردم

2738
دوست من من تمام صفحات رو نخوندم ولی متوجه شدم ایشون به دلیل اینکه شما کم سن تر هستی و همسرش سنش زی ...

والا مادر شوهرم تو روی خودم چندین بار گفته بعضیا بچه براشون ارزش نداره.سن کم ردش میکنن بره و...حتما جلوی اینم گفته.توقع دارم با این سیستم خانواده شوهر تو این مورد احساس ضعف نکنه

والا مادر شوهرم تو روی خودم چندین بار گفته بعضیا بچه براشون ارزش نداره.سن کم ردش میکنن بره و...حتما ...

پس مادرشوهرتم بیشعوره

خدا به دلت صبر بده زخم زیون خیلی بده مخصوصا که آدم پدر نداشته باشه

منم پدر ندارم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
وقتی از قیمت این چیزها میگه بهش بگو آخی چقدر ذوق داری البته همراه پوزخند باور کن دیگه خفه میشه 😬😐

کلا درگیر قیمته.همه چیزم میپرسه چند خریدین

برعکس من.ندیده بودن به فقر و ثروت نیست.با اینکه از بچگی تو رفاه بوده چشمش سیر نیست

گول کادو آوردناشو نخور آدم تا موذی و بدجنس نباشه در مورد همچین مسایل کس دیگه اینجور نظرایی نمیده که ...

میدونم حرف بدیه ولی نود درصد مواقع اصلا کادوهاش به دردم نمیخوره.تاحالا فکر میکردم از رو محبته ولی الان از حرفای خانوما به این نتیجه رسیدم که شاید واقعا از رو سیاسته و برای اینکه خودنمایی کنه

اگه خودت بودی میگفتی؟میترسم هنوز هیچی نشده دعوا بشه.ضمن اینکه شوهرم طرف اوناست

دعوا میشه نگو ولی بنظرم ببین نقطه ضعفش چیه یا چه کمبودی داره وسط حرف به روش بیار اون تیکه میندازه توام یاد بگیر بنداز ساکت نباش 

خودتو دست کم نگیر پیششون و از خودت ضعف نشون نده  کم محلی و با خنده جواب دادن بهترین راهه ،اینط ...

چی بگم که دلش بشکنه.چون خودم باورم اینه که سن و سال درست ازدواج سن اونه نمیچرخه تو زبونم که بگم سنت بیشتره.تازه اگه بگم اونم جواب بدتر میده

2706