2737
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
خب ؟ تهش چی؟ الان احساس میکنین برنده شدین 😅

نه.مگه مسابقه بوده؟منظور منو بد فهمیدین.میگم هردو فکرمون در مورد زمان بارداری یکی بوده و نظراتمون یکسان بوده.در ضمن اگه منظورتون از پست بعدی منم که گفتین حقیر واقعا براتون متاسفم که بدون اطلاع و ندیده نشناخته قضاوتم میکنید.

حرف من چیز دیگه ای بود شما یه چیز دیگه برداشت کردید و سریع هم براساس ذهنیتتون قضاوت کردین.

بخدا منم این رسمه مسخره رو نمیفهمم اصلاچرا بایدسیسمونی رو خانواده دختربدن درصورتیکه بچه فامیلی پدرشو ...

اصلا چرا باید خانواده هابخرن دو نفر دیگه یه کاری کردن خودشون باید پول بچشون و بدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه.مگه مسابقه بوده؟منظور منو بد فهمیدین.میگم هردو فکرمون در مورد زمان بارداری یکی بوده و نظراتمون یک ...

پست بعدی با شما نبودم 😅ضمن اینکه خودتون گفتید حسودید 😅😅 و اینکه پنهان کاری داریدو اینا 

البتع مسایل ادم‌ها به خودشون ربط داره قرار نیس ریزو جزییات رو گفت اما دلیلش حسادت برانگیزی باشه جالب نیس 

2728

نمیدونم استارتر میخونی یا نه 

اما من از دید جاری شما بهتون نظرم میگم 

شما از نظر جاری جدید یه ادم خوش شانسید کع بدون جهاز وسیسمونی خوتون وخانوادتون رو تو دل خانواده شوهر حسابی جا کردین که اومدن خواهرتون هم عروس خودشون کردن وشما جایگاه ویژه ای دارین واون با تحصیل ودرامد وجهازش به انددازه شما به چشم نیومده که داره با کادو وکنایه خودش جا میندازه پس خدارو شکر کنین وچشمتون رو به داشته هاتون بازکنین از خواهرتون کمک بگیرین وقتی اون تو خانواده همسرتون موفق پس شاید شما خودت اعتماد به نفست پایینه یا حساسیت زیادی داری شکر که زندگی خواهرتون خوبه این یه رمز بزرگ وموفقیت چشم گیری هست که چشم جاری جدید داره درمیاد 

به هیج وجه بهش نظر ندین هرچییییی گفت بگین مبارکتون باشه برا خونه خودتون میخرین واستفاده اش بکنین این یعنی من هر چی ندارم به خودم مربوط هم تو هر چی داری به من چه با اون کریستال دوتومنی قوری پریکس الان دویست هزار تومن پولش .

سعی کن اطلاعات عمومیت رو بالا ببری وبا وقار رفتار کنی اونوقت میبینی از چشماش خون میچکه  

بگو بچه مال مادرمه یامال شوهرمه وای ما اصلا از این رسمها نداریم سیسمونی و جهاز

خوش بحالتون.ما که اگه ی چیز جزییش کم باشه چشامونو درمیارن خانواده شوهر.بنظرم رو بهش نده که خونت بیاد ..و خیلی محلش نده هر جا دیدیش.من اگه بودم کادوهاشو قبول نمیکردم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
پست بعدی با شما نبودم 😅ضمن اینکه خودتون گفتید حسودید 😅😅 و اینکه پنهان کاری داریدو اینا  الب ...

اونو به شوخی گفتم.اگه ببینید شکلک گذاشتم و بعدشم گفتم که شوخی بود.و پنهان کاری هم دلیل حسودی نمیشه.

به علت اخلاقهای خاص خانواده شوهر دوست نداشتم تابارداریم قطعی نشده چیزی بگم.

خانمی شما براساس یه خط نوسته من پیشداوری کردید.اینو فکر کنم اگه با انصاف باشید قببول میکنید.

شبتون خوش.

2740

چون شما ادم موفقی هستین که داره خودش جلو شما بزرگ جلوه میده سخته اما خودتون رو وارد حرفای خاله زنکی باهاش نکنین وبا ملاس رفتار کنین وته دلتون قرص باشه به خدا اگه به خاطر جهاز یا سیسمونی قضاوتتون میکنه 

بگین بهش عقیده من برا تربیت فرزندم سیسمونی نبوده ونیست بگین ادم ها باید یاد بگیرن کاهی شرایط براشون مهیا نباشه واستقلال خودشون پیدا کنند نه اینکه همه چیز اماده بدن دستشون بگن حالا برو بزرگ شو یا خوشبخت شو 

عزیزم خیلی انرژی منفی گرفتماز حرفات و واقعا ناراحت شدم

ولی حس میکنم عیبی هست تو.اخلاقت که خودت ازش خبر نداری اگر جاریت بد جنس بود برا خواهرتم بود یه چیزی حس میکنم درست نیست

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بگو همون اول چش داشتین دیدین من اوضاعم چجوره با همون جهیزیه و همون مقدار دارایی اومدم چیز بیشتری بهتون نشون ندادم بعد الان بزنم زیرش نمیخواستین نمیپسندیدین مجبورتون نکردم اگرم پسندیدین همون موقع الان باید دهن مبارکو ببندین

بعدشم  تو هم اگ اینجوری ادامه دادن تو هم کم کاریایی ک برای تو نسبت ب عروس جدیدشون گذاشتنو بکن تو چششون 

وقتایی ک مث پروانه دورش چرخیدن بگو برا من اینجور نمیکردن خوب جا باز کردی یا حالا با ی تیکه بهتر دهنشونو ببند

همه جاری ها افریتن تامام

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
من راستش ته دلم حسودیم میشه غصه میخورم.ته دلتم برات مهم نیست؟

یه بار جلو همه بگو  خب عزیزم من  شانس داشتم شوهر مبله کردم نه جاهاز  آوردم نه سیسمونی اینو که شوهرم خودمو خواست با اینکه پدرم تازه فوت کرده بود  و میدونست شرایط مادی و معنوی ما اوکی نیست و مادیات براش مهم نبود  من مهم بودم براش  منم از انتخابم خیلی راضیم هیچ موقع هم هیچی برای خودمو بچمون کم نگذاشته 

بعد جلو همه بگو ماشاالله گوش شیطون کر 

هم خودتو میبری بالا 

هم همسرتو 

هم اون لال میشه 

خدایا شکرت 🫀
2706