2737
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست

با سیاست خیطش کن من خودم جهازومامانم خرید ولی فقط توستر نداشتم جاریم تا می‌رسید بهم میگفت توسترم فلان توسترم بهمان ی بار خیلی محترمانه بهش گفتم من بدون توسترممیتونم چیزایی ک تو درست میکنی رواماده کنم الآنم جا ندارم وگرنه میخرم توهم بگو من علاقه ای ندارم ب اسباب وسیله وگرنه زیر دستم پره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاری منم همین طوره از سیاستش بچه برادر شوهر  بزرگم رو براش عروسک میخره  ولی تو خلوت. بشکون.و گازش میگیره و خیلی هم پروه میگه هرچی دلم بخواد میگم میزارن  به حساب  بچگی م ۱۷ سالشه

امام رضا، خودت به خدا بگو.....🙏🤲🤲
2728

خودتو دست کم نگیر پیششون و از خودت ضعف نشون نده 

کم محلی و با خنده جواب دادن بهترین راهه ،اینطوری

مبادا یدفه از روی تیکه هاش ،یه چیزی بگه ک دلشو بشکونی(هرچقدم بد باشه!) اینجوری مطمئن باش خدا پشتته♥

کتاب بخون،ورزش کن ،به خودت و همسرت برس که اینجوری ازش بالاتر باشی نه بخاطر چهارتا تیرو تخته

خیلی بی ادبه.هزار بار بچمو میبوسه میگه عین باباشه.وای اصلا شبیه تو نیست.در حالی که من خیلی از همسرم ...

تو هم یروز بشین جلوش غیر مستقیم به یکی بگو..بعضیها عقلشون تو زبون و چشم شون هست. 

شبت آروم عزیزم🌸🤍

تا شقایق زندگی باید کرد..🌸🌱

بعد اصلا دهن به دهن نده

توجه باعث میشه که فکر کنند میتونه عقایدشون تاثیر گذار باشه

با بی توجهی خسته کن..همیشه لبخند بزن و ازش با فاصله زندگی کن. 

متاسفانه حالا ایشون رو نمیگم..کلی میگم

#برخی آدما مثل کرونا میمونن..باید فاصله ات رو رعایت کنی وگرنه زندگی و اعصابت رو میبازی. 

برخی هم ناقلن و بمرور زمان میشه شناخت..بهرحال تو رعایت کن

🤍🕊

تا شقایق زندگی باید کرد..🌸🌱
شما که متهم هستی حداقل جوابشم بده 

احسنت دقیقا منم میخواستم همینو بگم منم یه مدت مادر شوهرم توی فامیل منو بد کرد منم ۲ سال تمام باهاش قطع رابطه کردم وقتی آشتی کردیم پدر شوهرم گفت خیلی خودتونو جلوی فامیل خراب کردین منم گفتم بابا جون ما قبل از اینها جلو فامیل خراب شده بودیم مامان جون زحمتشو کشیده بود آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب...والا

چون میگذرد غمی نیست...
2740
یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

الان دوتومن كريستال خيليه ب نظرش من جات بودم ميگفتم حتما ايرانيه اين قيمت گرفتي  والا

خیلی بی ادبه.هزار بار بچمو میبوسه میگه عین باباشه.وای اصلا شبیه تو نیست.در حالی که من خیلی از همسرم ...

ببین جاریو هر کاری کنی حسادتشو داره یعنی من به عینه دیدم دستت عسل کنی بزاری دهنش پاش بیفته نیششو میزنه ...تنها کاری که میکنی اینه که رابطتو نه یک دفعه بلکه به مرور کم کن باهاش ....

اگه خودت بودی میگفتی؟میترسم هنوز هیچی نشده دعوا بشه.ضمن اینکه شوهرم طرف اوناست

تنها را خلاصی ازین حرص وجوش کم کردن رابطه هاس.اینجور مواقع غرور بزار کنار واگه حس کردی تیکه پرونی ب حانوادت یا خودت میکنه بگو دستشون دردنکنه هرچی دادن.بالای سرم ،درحد وسعشون دادن و کوتاهی نکردن...

دوم اینکه احتمال چیزی شنیده از اطرافیان مثل مادرشوهر وخاله زنک های دوربرو داره خودشو برای اونا خوشمزه میکنه.گاهی هم سکوت بهترین جوابه

دوری کن فقط قهرنباش ولی فاصله تو حفظ کن

2706