2737
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست

به نیت هر حاجتی سی هزار مرتبه بگو

استغفرالله ربی و اتوب الیه

یعنی هربار که میگی مثلا هفتادتا یه جایی یادداشت کن تا جمعا بشه سی هزار مرتبه

اگه حاجتت روا نشد اینبار سی هزار مرتبه بگو

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

ولی مطمئن باش هر دو ذکر رد خور ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزيز يه چيزي ميخوام خواهرانه بهت بگم كه ربطي به موضوع اصلي تاپيكت نداره  يادمه چند روز ...

بنظرم شما هم رو شعورت کار کن خیلی زشته تو این موقعیت ک یک نفر نارحته نمک رو زخمش بپاشی...اومده بودی تیکه بندازی دل بشکنی؟!موفق شدی بسلامت

2731
عزیزم ترشیده کلمه ی زشتیه زنان علیه زنان نباشیم  مگه شوهر چ تحفه ایه که همه در آرزوش باشن😐اگه ...

این حرف در رابطه با جاری اسی با رفتاری ک از خودش نشون میده این کلمه به ذهن میرسه ، وگرنه ن ازدواج هنر نیست ، شما هم ب خودت نگیر 

عزیزم در یک فضای عمومی در حال صحبت  کردن هستید یه مقدار بیشتر مراقب باشید دلی نشکنه  و ...

این حرف در رابطه با جاری اسی هست با رفتاری ک از خودش نشون میده شما ب خودت نگیر و دلتم نشکنه وگرنه ازدواج هنر نیست و سن ی عدده

بقران یکیومیشناسیم باباش کارنمیکنه مامانشم کارگرخونه هامردمه بازم سیسمونی داد میمیره برانوش

وا این چه حرفیه.ینی هرکی سیسمونی نده نوشو دوست نداره.من خودم شاغل بودم.سیسمونی رو خودمون خریدیم.حتی خود همسرم گف حتی یه تکه نباید مامانت بخره چون بچه خودمه.خودم باید هزینهاشو پرداخت کنم.ینی مامان من سیسمونی نداد نوشو دوس نداره.چه حرفیه میزنید.سر جهیزیه هم مدام خواهرشوهرم زنگ میزد به مامانم که نمیخاد جهیزیه بخری.مزش به اینه که زن و شوهر خودشون تو زندگی اسباب بخرن تا قدرشو بدونن.خانواده شوهر من بیسوادن اما واقعا انگار شعور ربطی به سواد نداره.

2740
اخرش چی شد؟؟؟میخواد بره بیافته روی زندگیه اون مرد زنداره؟؟

بیچاره مرده پسش میزد 

این ول کن نبود

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
این حرف در رابطه با جاری اسی هست با رفتاری ک از خودش نشون میده شما ب خودت نگیر و دلتم نشکنه وگرنه از ...

عزیزم من به خودم نگرفتم 

وقتی بهترین همسر رو کنارم دارم، چرا باید

دلم بشکنه؟؟ 

جاری اسی یا هر کی، چه فرقی میکنه؟ 

منظورم این بود که از دل شکستن بترسید 

یه جایی یکی دیگه دلتو میشکنه ولی،

متاسفانه هیچ وقت متوجه نمیشی

که دلیلش کجا بوده. 

از من دلگیر نشو دوستم ، نیتم خیر بود

این حرف در رابطه با جاری اسی با رفتاری ک از خودش نشون میده این کلمه به ذهن میرسه ، وگرنه ن ازدواج هن ...

من ۲۱ سالمه به خودم نگرفتم 

مگه آدم هر چی به ذهنش می رسه باید بگه؟؟؟پس عقل و شعور واسه چیه؟؟؟؟🙄🙄🙄🙄

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤
بنظرم شما هم رو شعورت کار کن خیلی زشته تو این موقعیت ک یک نفر نارحته نمک رو زخمش بپاشی...اومده بودی ...

شما در عوض قدرت فتنه انگيزيت خيلي زياده 🙂

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

استاتر میدونی مشکلت چیه،؟ اینکه هنوز با گذشته خودت کنار نیومدی، تو باید واقعیتو واسه خودت جا بندازی ، وقتی اینکارو کردی اونوقت دیگه هر حرفی بشنوی تازه حس زرنگ بودن بهت دست میده که اره منانقدر خاطر خاهم بودن بدون جهیزیه بردنم .... تفکرتو عوض کن دوستم وگرنه آسیب بیشتر میبینی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
وا چ ربطی ب جدید قدیمی داره.ببخشید فقط ب دنیابیاری تموم؟آینده اون بچه ب تو ربط نداره؟

ما چند تا دختر بودیم خانواده م بیشتر از وسعشون حتی جهیزیه دادن من نوزده سالم بود ازدواج کردم ولی گلم میدونی چیه من اگه تو سن بالا مثلا ۲۸ازدواج میکردم سعی میکردم خودم بخرم همون‌طور که شوهرم به خانواده ش فشار نیاورد .آینده بچه مهمه مطمئن هم باشید که خانواده ها همینطوری به حال خودمون نمیذارن ماهارو بالاخره یا همون موقع یه کادویی میدم یا در آینده یجایی به آدم کمک میکنن اگر هم که کمکی نکردن بازم دستشون درد نکنه بخاطر زحمتایی که کشیدن بالاخره تا اون بزرگ کردن خودش کلیه

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
آخه جاریه منم دوماه بعد اینکه فهمید من باردارم باردار شد...فکر کنم رابطه هاشونم با جاریا تنظیم میکنن ...

خخخخ منم با فاصله ۴۰ روز از جاریم باردار شدم.ازون حسودام😜😉🤣ولی از شوخی گذشته اون بهم گفته بود اقدامن و اقدامشون چندماه طول کشیده بود اما من قبل ازین که بگه توی فکرش بودم اما چیزی نگفتم .چون گفتم شاید طول بکشه که خداخواست و با اولین اقدام باردارشدم.الان فرق بچه هامون دقیقا ۴۰ روزه!

اینقدر تعجب کرد وقتی خبرو دادم!😜

2706