2733
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
خب عزیزم حتما شما از نظر ظاهری از جاری و خواهرت سرتری برا همین حسادت میکنن بهت

نه خیلی.اتفاقا خواهرم خوشگلتره.یه عکسمونو میزارم زود پاک میکنم.عکس خودمو خواهرمو.جاریو نمیتونم بزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم نمیخام سیسمونی بگیرم هرچی بخام خودمون میگیریم یچی گقتن چی بگم ب نظرتون؟؟؟ تتزه مامانم جهیزیه دا ...

بگو چون تازه جهیزیه خریده مامانم تصمیم دارم خودم سیسمونی بگیرم.البته اگه کسی نپرسید چیزی نگو

میخوام تجربه خودمو بگم

من دوسال پیش بهترین جهیزیه فامیلو بردم طوری که دوران عقد مادرشوهرم میگفت چرا انقد میخری(کل دوران عقد شوهرم دیوونم کرده بود که به بابات بگو جهازنخره پولشو بده بهم منم قبول نکردم )و درنهایت شب عروسی تمام دختر فامیل با دیدن جهاز من اشکشون دراومده بود از روی حسادت  بعد از سه روز از عروسی منو بیجاره کردکه بابات باید برامون خونه بخره وهروز منو عذاب میداد حتی پرو پرو زنگ میزد بابامو بدموقع از خواب میپروند که برام مغازه بخر از این چیزا بعد از یسال زندگی من به طلاق منجر شد واون جهاز پر زرق وبرق چی برای من داشت هیچی الانم تو انبار داره خاک میخوره خودتو برا وسیله ناراحت نکن زیادم ببری بد تعبیر میشه جالب این بود موقع طلاق اومده بود جلو همسایه اینا میگفت چیزی نیاورده دوسه تا کاسه بشقاب همشو خودمون خریدیم فامیلم مسخرش میکردن

2740
اسی حس میکنم شوهر تو از لحاظ مالی و زندگیتون کلا خیلی بهتر از اون دوتا باشه  عاطفی نمیگم مالی ...

از نظر مالی شوهرم بهتره.ولی اونارو هم ساپورت میکنه.عاطفی که اصلا قابل مقایسه نیست

2706