2733
2734
عنوان

دوستانی ک لوازم آشپزخونشون ب رنگ سفیدهست لطفابیاااین

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 38 پست

فکر میکنم بستگی به جنس وسیله هات هم داره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رنگ کابینتم سفیده عالیه

اره من هم دوست دارم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728

دیدم مال بعضیا که زرد شده. ولی من خودم ده ساله دارم. هیچکدوم اصلااا زرد نشدن. خیلی خوبه. اشپزخونه ادم دلباز و روشنه.

ولی خب نمیدونم چرا واسه بعضیا زرد میشه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

لوازم برقی کوچیکا بله زرد میشه البته اگ  خیییییلی مراقب باشی و جنس بدنه هم خوب باشه زرد نمیشه ولی لوازم برقی بزرگا مثل یخچال و ماشین کلا زرد نمیشه.

فقط قسمت هایی که فلزی نیستن رو نباید مواد شوینده بزنی با آب و دستمال تمیزشون بکنی فقط

سفید جنس به درد نخور بخیر اره  جنس خوب بخیر نه  نری سیلور بخری توروخدا

وای منم متنفرم از رنگ سیلور واقعا هیچ زیبایی نداره و خفه میکنه فضای آشپزخونه رو

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

پانزده سال پیش ازدواج کردم یخچال که  اصلا زرد نشده لباسشویی خیلی کم تغییر رنگ داده که عمر شم تقریبا تموم شده باید عوضش کنم 

ظرفشویی هم چون خیلی کم استفاده کردم اصلا تغییر رنگ نداده

پلوپز و چرخ گوشت  و مایکروفره دائما استفاده کردم  اصلا مشکلی ندارن

آبمیوه گیرمم عمرش کفاف نداد ببینم رنگ عوض می کنه یا نه

2740
وای منم متنفرم از رنگ سیلور واقعا هیچ زیبایی نداره و خفه میکنه فضای آشپزخونه رو

خیلی تیره است 

سفید هیچ وقت مدش نمیره 

راحت ترهم تمیزمیشه

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
خیلی تیره است  سفید هیچ وقت مدش نمیره  راحت ترهم تمیزمیشه

دقیقا

دیدم مال بعضیا که زرد شده. ولی من خودم ده ساله دارم. هیچکدوم اصلااا زرد نشدن. خیلی خوبه. اشپزخونه اد ...

میشه بگید مارک وسیله هاتون چیه؟

برای خوشبختی همه ی جوونا ی صلوات بفرستید...
مارک وسیله هاتون چیه؟

مختلفه از هر وسیله تحقیق کردم خوب و البته قیمت مناسب رو گرفتم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم