2733
2734
عنوان

دوستانی ک لوازم آشپزخونشون ب رنگ سفیدهست لطفابیاااین

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مختلفه از هر وسیله تحقیق کردم خوب و البته قیمت مناسب رو گرفتم

پس لطفابگید چی بوده که اگه ازهمه لحاظ خوبن منم همونوبخرم مرسی😊

برای خوشبختی همه ی جوونا ی صلوات بفرستید...
پس لطفابگید چی بوده که اگه ازهمه لحاظ خوبن منم همونوبخرم مرسی😊

ببین الان نمیشه باید برم من لیست مینویسم همینجا برات میزارم خوبه؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728

آبمیوه گیری از اون وسایلیه که رنگ میگیره چون آب هویج و اینا میگیری ولی بقیه وسایل اگه جنس و مارک خوب باشه و مراقبت کنی زرد نمیشه 

وسایل بزرگ رو که حتما سفید بگیر آشپزخونتو دلباز میکنه تمیز کردنشم راحته سیلور همش لک و جای انگشت میمونه 

گاز هم که به نظر من لعابی خیلی بهتره. با یه دستمال راحت تمیز میشه ولی استیل همش لکه حتی با یه قطره آب

به اثر صلوات هاتون اعتقاد دارم 😊برام یه دونه صلوات میفرستید خدا فرشته کوچولو بذاره تو دلم؟ 

سرخ کن و پلو پز و غذا ساز و زودپز میدیا البته عذا ساز کوچیک برداشتم چون وسایل دیگه داشتم

چرخ گوشت پاناسونیک آبمیوه گیری سه کاره الان چهار کارش هم اومده پانا سونیک لباسشویی ال جی طرفشویی دوو یخچال دو تا دارم یه سامسونگ قدیمی دارم یه دوو جدیده

تستر نوبل دارم راضی نیستم

ارام پز نخریدم شما اگه بیرون کار میکنی بخر 

بخار پز و اینا رو زودپز هست جدا نگرفتم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
سرخ کن و پلو پز و غذا ساز و زودپز میدیا البته عذا ساز کوچیک برداشتم چون وسایل دیگه داشتم چرخ گوشت پ ...

ممنونم عزیزم

برای خوشبختی همه ی جوونا ی صلوات بفرستید...