2737
2739
عنوان

خواهرم باهام قهر کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 59 پست
چند روز پیش پسر خواهرم ب شوهرم گفت منو ببر مغازت شوهرمم بردش چار ساعت پیشش بود شب ک اومد شوهرم گفت ا ...

ببخشید ولی شما هم خیلی رو دادین  چقدر شوهرت ادامه خوبیه قدرشو بدون که بچه خواهر شما رو می‌بره بیرون یا باهاش بازی می‌کنه خواهرتون بچه اورده که شما نگه داری کنی  از من به شما نصیحت خوبه زیاد طرف مقابل تو پرو می‌کنه من خودم برا خواهرم کلی کار کردم وقتی حتی حامله بود کارای خونشو انجام میدادم هفته ای چند روز بچه هاشو نگه میداشتن ولی الان وقتی به بچه هاش کوچیکه ترین چیزی بگم سریع جوابمو میده دیگه وقتی میگه یک ساعت مواظب بچه هام هستی  بهونه میارم و قبول نمیکنم

روزی از میان این همه درد امیدمیروید........................🌹🌹🌹حضرت فاطمه تو این شب عزیز حاجتمو بده من متوسل شدم به شما 

واااا😐😐

حالا مگه چیشده😐😐

خواهرا خیلی هوای همو دارن تاخالا اینجوریشو ندیده بودم😐

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم خیلی کولیه مجبور شدم بهش اینو بگم

حق به جانبه ی مقدار

خود منم زود رنجم و دو بچه م حساس

اما وقتی ناراحت میشم هیچی نمیگم و دیگه نمیزارم اونجارو بره

بعد ی مدتم دلخوریم یادم میره و اونام واسه دیدن بچه م له له میزنن

کلا آدم وقت ناراحتی حرف نزنه بهتره

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
خیلی ناراحت شدم من با خواهرم صمیمی ام بچه ها خیلی گریه کردم از حرفاش

چه تو پش پره خواهرت.چرا انقدر عصبانیه.

خب این طبیعیه آدم یوقت حوصله نداره.شرایطشو نداره.

اصلا جای بچه مگه تو محل کسبو کاره؟ خب امانته معلومه که همسرت حواسش پرت میشه.

بعد یه بلایی سرش بیاد باز همینو میگه خواهرت؟ 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2731
خیلی ناراحت شدم من با خواهرم صمیمی ام بچه ها خیلی گریه کردم از حرفاش

شما جواب ندادی دیگه پیاماشو؟

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

چند شب پیش براش انبه خریدم و بردم از بس بوسش کردم لپاش قرمز شد خیلی دوسش دارم بچه خواهر مث بچه خود ادمه ولی خوب بچش هر روز و هر دقیقه میخواد یا بره مغازه شوهرم یا میخواد بیاد خونمون ...بچه ها منم شرایطم خاصه یکم دو هفتس رفتم طبقه بالا مادر شوهرم بهشون گفتم یکم منو درک کنین

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏

پس چراا من با خواهرم اینجوری نیستم من به خواهرم هزارتا حرف میگم دلیلم میگم ایشون هم راهنماییم میکنه هم اینکه به دل نمیگیره واقعا تو کتم نمیره خواهر از خواهر اینجور سرچیز الکی دلخور بشه 

2738
چه تو پش پره خواهرت.چرا انقدر عصبانیه. خب این طبیعیه آدم یوقت حوصله نداره.شرایطشو نداره. اصلا جای ...

اصن درکم نمیکنن از بس زیادی محبت کردم پر توقع شدن

چند شب پیش براش انبه خریدم و بردم از بس بوسش کردم لپاش قرمز شد خیلی دوسش دارم بچه خواهر مث بچه خود ا ...

عزیزم درسته خواهرته ولی وقتی میبینی انقدر درکش پایینه و تند و تیزه دیگه زیاد خودتو براش ناراحت نکن و واسش به اندازه خودش مایه بذار نه بیشتر

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
ببخشید ولی شما هم خیلی رو دادین  چقدر شوهرت ادامه خوبیه قدرشو بدون که بچه خواهر شما رو می‌بره ب ...

بخدا شوهرم کارای فنیش عالیه همه صداش میزنن مهندس اما مهندس نیس...کولرش پکیجش ماهوارش هر وقت خراب میشد شوهرم میدویید درست میکرد براش 

عزیزم درسته خواهرته ولی وقتی میبینی انقدر درکش پایینه و تند و تیزه دیگه زیاد خودتو براش ناراحت نکن و ...

دیگ میخوام همینکارو کنم

خواهرت از اون مدلاس که همیشه طلبکاره و هزارتا خوبی کنی به چشمم نمیاد یبار نکنی همه خوبیاتو ندید میگی ...

دقیقن

خیلیی پیاماشو خوندی؟

بله 

ببین توقعش واقعا بیجاست. من بودم با احترام بدتر از خودش جواب میدادم. میگفتم هر کی مسئول زندگی خودشه اگه بچه میخواستم خودم میاوردم با این حال هیچ وقت از محبت برای پسرت کم نداشتیم چون دوستش داریم اما دلیل نمیشه وقتی کار داریم یا برنامه ای داریم با تو هماهنگ باشیم که یه موقع به تریج قبات بر نخوره. جواب محبت ما این جور رفتار بی ادبانه نبود. البته باعثش خودمونیم که باعث متوقع شدن تو شدیم. همین پسرت یه خون از دماغش بیاد فردا من دنیا  رو هم بهت بدم تو روی من نگاه نمیکنی. همون‌طور که الان چون نشده بیاد و فقط یه گریه کرده داری اینجوری با من برخورد میکنی. ازین به بعد هم پسرت هر وقت خواست بیاد قدمش روی چشممون مثل همیشه اما به شرطی که شما هم بدونی به هر حال بعضی مواقع آدم کار براش پیش میاد و موقعیتش رو نداره نه اینکه انتظار داشته باشی منی که خودم حوصله بچه دار شدن ندارم مسئولیت بچه تو رو دائم به عهده بگیرم. 

بله  ببین توقعش واقعا بیجاست. من بودم با احترام بدتر از خودش جواب میدادم. میگفتم هر کی مسئول ز ...

بخدا جوابشو هیچی ندادم فقط نشستم و اشک ریختم بقیه بهم میگن تا ی مدت ارتباطتو قطع کن