2733
2734
عنوان

خواهرم باهام قهر کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 59 پست

حق با شوهرته بعضی موقع ها ادم حوصله بچه خودشم نداره خواهرت خیلی زودرنجه

روزی از میان این همه درد امیدمیروید........................🌹🌹🌹حضرت فاطمه تو این شب عزیز حاجتمو بده من متوسل شدم به شما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ هستین شات بذارم براتون از پیاماش

همدیگه رو درک کنین

خواهرین هااا

اون متوجه نشد شرایطو، تو کوتاه بیا

مگه آدم تو این دنیا کیو داره جز خانواده

ناراحتی هست

مهم اینه باعث جدا شدنتون نشه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

چند روز پیش پسر خواهرم ب شوهرم گفت منو ببر مغازت شوهرمم بردش چار ساعت پیشش بود شب ک اومد شوهرم گفت اصن نتونستم درس کار کنم حواسم فقط ب بچه بود فرداش دوباره زنگ زده عمو منو هر روز ببر ب خواهرم گفتم جریانو با خوبی بازم بهش بر خورد و باهام قهر کرد

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏
2728

منم بلایکید 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
حق با شوهرته بعضی موقع ها ادم حوصله بچه خودشم نداره خواهرت خیلی زودرنجه

شوهرم میگه من اگ حوصله داشتم خودم بچه میاوردم ولی باز خداییش مهربونه ب پسر خواهرم اخم و تخم نمیکنه و لراش کلی چیز میخره

2740
اشتباه تویه ک بدون مشورت با شوهرت میگی میاییم دنبالش خواهران مقصره اما تو بیشتر

خواهرم خیلی کولیه مجبور شدم بهش اینو بگم

همیشه که نباید با دل همه راه اومد

یوقت آدم شرایط و حوصله ش رو نداره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

شوهرت درست میگ

بچه هم حوصله محاد هم مسئولیتش بالاست

اگر خدا نکرده رو دستش خط بیفته خمین خاهرت و شوهرش شاکی میشن...

قاطع باش و از حالا محکم بگو ن ما برنامه های دونفره داریم

لطف مکرر میشه حق مسلم

نکن