2737
2734
عنوان

خواهرم باهام قهر کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا نه دیگه در حد قطع ارتباط ولی حرفت رو بزن چون که بیخود توقع نکنه دیگه

دفعه اولش نبود ک این حرکتو انجام‌میداد بار ها و بارها بی چشم و رویی ازش دیدم ک جواب محبتمو با زخم زبون و فحش و حرفای زشت داده

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏
2728
دفعه اولش نبود ک این حرکتو انجام‌میداد بار ها و بارها بی چشم و رویی ازش دیدم ک جواب محبتمو با زخم زب ...

خب عزیزم نریز توی دلت. جواب بده. منم یکی دوبارو تحمل میکنم اما بعدش چنان طرفو میشورم پهن میکنم با احترام که حساب کار دستش بیاد. البته وقتایی که حق دارم 😀. بهش هم میگم حرف منو قبول نداری از صد نفر بپرس ببین که رفتار تو زشت بوده. کسانی که سکوت میکنن آخرش یجا کم میارن و کاسه کوزه هام الکی سرشون شکسته میشه

عزیزم چقدر خواهرت توقع داره اصلا شاید شما بحث کرده بودین مگه آدم هروقت نه میشنوه باید قاطی کنه

همیشه ازم طلبکاره انگار من بدهکاره شم 

من فقط خوندم و جواب ندادم 

خوب کاری کردی

ی مدت کاری بهش نداشته باش

خودش پشیمون میشه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2738
خب عزیزم نریز توی دلت. جواب بده. منم یکی دوبارو تحمل میکنم اما بعدش چنان طرفو میشورم پهن میکنم با اح ...

ن همیشه جوابشو دادم همچین بی زبون نیستم اما این بار چون قصد داشتم ی مدت کلن کاری بهشون نداشته باشم صلاح دیدم‌جواب ندم اصلن حتی بلاکش کردم

ن همیشه جوابشو دادم همچین بی زبون نیستم اما این بار چون قصد داشتم ی مدت کلن کاری بهشون نداشته باشم ص ...

اوکیه پس ولش کن بزار به کار زشتش فکر کنه. نمیشه همه همیشه در خدمتش باشن

[QUOTE=145011663]خواهرت ازیناس که بچه اورده حوصله نداره بزرگش کنه همش دنبال اینه یه جا بفرسته بچه رو راحت شه   ...[/QUOTEخواهرم از ایناس ک حوصله بچشو ک نداره هیچ حوصله خودشم نداره....بچشم از ایناس ک فقط میخواد همش این ور و اون ور باشه ...من و شوهرم قانونای خودمون رو داریم ب همه احترام میذاریم ولی خوشمون نمیاد کسی زیاد تو پر و پاچمون باشه