2733
2734
عنوان

عزیزان وارد به بیمه تامین اجتماعی

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی اگه دهسالو کامل پرداخت کرده باشم؟ الان با این سابقه ده ساله اگه بیمم قطع بشه مبالغی که پرداخت کر ...

اگه 12 درصد رو انتخاب کنید و حین بیمه پردازی مشکلی براتون پیش بیاد فقط به اندازه 10 سال قبلی که لاجباری بودین به بازماندگان مستمری میدن

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
به بچه پسرهم تعلق میگیره؟ 

اگه زیر 20 سال محصل یا از کار افتاده باشن میگیره 

دختر هم تا زمانیکه مجرد باشه

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2728
اگه 12 درصد رو انتخاب کنید و حین بیمه پردازی مشکلی براتون پیش بیاد فقط به اندازه 10 سال قبلی که لاجب ...

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین.

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
اگه زیر 20 سال محصل یا از کار افتاده باشن میگیره  دختر هم تا زمانیکه مجرد باشه

الان اگه کلا بیممو قطع کنم بابت این دهسال چیزی پرداخت نمیکنن؟این آخرین سوالمه.

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
خانم ميشه سوال منو هم جواب بدين. ما نزديكه ٢ساله بيمه اختياري با نرخ ٢٧٪؜ پرداخت ميكنيم امسال مبلغش ...

بیمه مشاغل ازاد 18 درصد 10 درصد باید حق درمان به مراکز درمانید بدید و موقع بازنشستگی هم ده درصد از حقوقتون کم میشه بازم ده درصد درمان هم باید بدین 

به ازای هر دفترچه ماهیانه 48 تومن کم میشه که هر سال این مبلغ هم اضاف میشه ممکنه تو یه سال سرانه درمان دوبار افزایش پیدا کنه

الان اگه کلا بیممو قطع کنم بابت این دهسال چیزی پرداخت نمیکنن؟این آخرین سوالمه.

الان که نه 

تا زمانیکه به سن بازنشستگی نرسیده باشین هرچقدم سابقه داشته باشین فایده نداره 

شن بازنشستگی خانم ها 55 سال

زنان کارگر میتونن با 20 سال سابقه و 42 سال سن بازنشسته بشن

اگه الان 55 سالتون باشه و 10 سال سابقه داشته باشین بازنشست میشین با ده روز حقوق

2738
الان که نه  تا زمانیکه به سن بازنشستگی نرسیده باشین هرچقدم سابقه داشته باشین فایده نداره  ...

ممنونم

ممنونم

خواهش میکنم موفق باشید

در اخر توصیه میکنم حیفه بیمه اجباریتون رو قطع کنید و مشاغل ازادش کنید هر جوری شده بذارید اجباری بمونه

[QUOTE=145009870]خواهش میکنم موفق باشید در اخر توصیه میکنم حیفه بیمه اجباریتون رو قطع کنید و مشاغل ازادش کنید هر جور ...[/QUOمن فروشنده مغازه ام.احتمالش هست مغازه بسته بشه.جای حقوقم حق بیمه رد میشه برام

اینم یادم رفت بگم

مشاغل آزاد و اختیاری تعهدات کوتاه مدت بهشون تعلق نمیگیره مثل غرامت دستمزد ایام بیماری و بارداری هزینه عینک دندون سمعک و کمک هزینه ازدواج و بیمه بیکاری

اما اجباری تمامی تعهدات کوتاه مدت بهش تعلق میگیره

بیمه مشاغل ازاد 18 درصد 10 درصد باید حق درمان به مراکز درمانید بدید و موقع بازنشستگی هم ده درصد از ح ...

اين ماهيانه ٤٨تومن كه فرمودين كم ميشه از حقوق زمان بازنشستگي كم ميشه؟

از نظر به صرفه بودن مالي براي ما كدوم بهتره ٢٧٪؜ يا ١٨٪؜؟

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
اینم یادم رفت بگم مشاغل آزاد و اختیاری تعهدات کوتاه مدت بهشون تعلق نمیگیره مثل غرامت دستمزد ایام بی ...

من عینک گرفتم چون یه مدت بیمه بیکاری گرفته بودم بهم ندادن گفتن باید حق بیمه اون چند ماهو باید بدم تا پول عینکو یکمشو بدن.یعنی باید یک ملیونو حورده ای میدادم تا سی هزار تومن پول عینکو بدن

این جدول که فرستادین درسته راجبه چی می خوایید بدونید من کارمند تامین اجتماعی ام

سلام با اجازه استارتر میشه سوال منم جواب بدین

اگر کسی برای بازنشستگی تامین اجتماعی حق سختی کار باید پرداخت کنه و کار فرما پرداخت نکنه اول باید خودمون واریز کنیم به بیمه و بعد از کار فرما شکایت کنیم درسته؟

مثلا اگر سختی کار16میلیون باشه چطور قسطی میشه پرداخت کرد؟مرسی

2706