2733
2734
عنوان

عزیزان وارد به بیمه تامین اجتماعی

861 بازدید | 45 پست

امسال خویش فرما چقده مبلغش؟ من سابقه ده سال بیمه دارم از کارم.بخوام خودم بیمه پرداخت کنم چقد میشه ماهی؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو سرچ کردم.همینه؟ بعد کدومش میشه؟ الان از سر کارم اگه اشتباه نکنم ماهی ۷۰۰ برام حق بیمه میدن.اینجوری خودم بیمه بدم کمتر میشه که.چجوریه؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
2731

این جدول که فرستادین درسته راجبه چی می خوایید بدونید

من کارمند تامین اجتماعی ام

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
این جدول که فرستادین درسته راجبه چی می خوایید بدونید من کارمند تامین اجتماعی ام

ممنون میشم.من ده سال از سر کارم بیمه هستم.الان بخوام خودم بیمه پرداخت کنم چقد باید بدم؟ چه فرقی هست بین خویش فرما و بیمه از سر کار؟ 

این جدول که فرستادین درسته راجبه چی می خوایید بدونید من کارمند تامین اجتماعی ام

من برا یکی از فامیلامون کار میکنم که جای حقوق برام بیمه رد میکنن حدود ۷۰۰ میدن هر ماه.ده سالی هست.الان به خاطر این اوضاع سخته براش بنده خدا.میخوام خودم ادامه بدم بیممو که بازنشستگی و دفترچه هم داشته باشم.چقد باید هر ماه پرداخت کنم ؟ اصن خویش فرما بازنشستگیم داره؟

2738
ممنون میشم.من ده سال از سر کارم بیمه هستم.الان بخوام خودم بیمه پرداخت کنم چقد باید بدم؟ چه فرقی هست ...

بیمه خویش فرما یا مشاغل آزاد شما باید به ازای هر دفترچه 48 تومن هزینه بدین علاوه بر این ممکنه در طول سال سرانه افزایش پیدا کنه و مجددا بدهکار میشه اگرهم بخواین از دفترچه درمان استفاده کنید 10 درصد باید از جیبتون بدین وقتی هم بازنشسته شدین ده درصد از حقوقتون هر ماه کم میشه

اما الان سر کار هستین بیمتون اجباری و بهترین نوع بیمه هست

بیمه اجباری فقط 7 درصد حق بیمه پرداخت میکنید و 20 درصدشو کار فرما میده اما مشاغل ازاد با توجه به نرخ انتخابی (12/14/18 ) باید کامل خودتون پرداخت کنید

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
بیمه خویش فرما یا مشاغل آزاد شما باید به ازای هر دفترچه 48 تومن هزینه بدین علاوه بر این ممکنه در طول ...

منظور از ۱۲ درصد چیه؟ خوب اون گزینه اول خیلی کمتر از بیمه ایه که الان میدن.

من برا یکی از فامیلامون کار میکنم که جای حقوق برام بیمه رد میکنن حدود ۷۰۰ میدن هر ماه.ده سالی هست.ال ...

همه بیمه ها بازنشستگی دارن 

اما خویش فرما 12 درصد اگه انتخاب کنید فقط بازنشستگی و فوت بعد از بازنشستگی داره 

14 درصد بازنشستگی و فوت قبل و بعد بازنشستگی

18 درصد بازنشستگی فوت قبل و بعد و از کارافتادگی( یعنی کامل همه شرایط رو داره)

منظور از ۱۲ درصد چیه؟ خوب اون گزینه اول خیلی کمتر از بیمه ایه که الان میدن.

اگه خدای نکرده حین بیمه پردازی مشکلی براتون پیش بیاد از کار افتاده نمیشین یا دور از جون فوت کنید مستمری به بازماندگان نمیدن

همه بیمه ها بازنشستگی دارن  اما خویش فرما 12 درصد اگه انتخاب کنید فقط بازنشستگی و فوت بعد از ب ...

منظورتون از فوت اینه که بعد از من بچم بتونه استفاده کنه؟

بیمه خویش فرما یا مشاغل آزاد شما باید به ازای هر دفترچه 48 تومن هزینه بدین علاوه بر این ممکنه در طول ...

خانم ميشه سوال منو هم جواب بدين.

ما نزديكه ٢ساله بيمه اختياري با نرخ ٢٧٪؜ پرداخت ميكنيم امسال مبلغش حيلي زياد شده

فرقش با ١٨٪؜ مشاغل آزاد چيه؟

اگر بشه اينو كنسل كنم اونو بگيرم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
اگه خدای نکرده حین بیمه پردازی مشکلی براتون پیش بیاد از کار افتاده نمیشین یا دور از جون فوت کنید مست ...

حتی اگه دهسالو کامل پرداخت کرده باشم؟ الان با این سابقه ده ساله اگه بیمم قطع بشه مبالغی که پرداخت کردیم ازبین میره؟

2706