2733
2739
عنوان

چقد قشنگ

347 بازدید | 28 پست

صبح همسایه روبرویی مون زنگ زد که شوهرم بره ماشینشو جابه جا کنه اون میخاست بره سرکار شوهرمن یه ساعت دیر ترمیره  شوهرم رفت وقتی اومد من‌خودمو به خاب زدم که نرم‌ براش صبحانه آماده کنم دیشب تا۵صبح بیدار بودم اونم رفت توآشپزخونه بعدیه ربع اومد هی صدام زد هی صدام زد تودلم داشتم فحشش میدادم که حالا چی میشه خودت بری بخوری باطلبکاری چشامو بازکردم گفتم حالا نمیشه خودت یه امروز رو صبحانه بخوری گفت نه پاشو بیا برام صبحانه بزار وقتی رفتم‌دیدم چه سفره صبحانه ای پهن کرده براخودش قهوه درست کرده بودبرامن چای حتی رفته بود خامه  مربای هویج که عاشقشمم برام خریده بووودد با نون تازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دسش درد نکنه

شوهر من که 7 پاشده رفته بانک🤣 میگم 8 باز نیکنن از هول 7 رفت😁

اونم واسه 50 تومن اینقدر هوله

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

انشالله همیشه خوب و خوش باشین باهم و عشقتون پایدار باشه........وسط اینهمه تاپیک خیانت و گرونی و کرونا واقعا انرژی مثبت بود برام😘😘😘

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2738

برا نهار جبران کن براش........

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
دسش درد نکنه شوهر من که 7 پاشده رفته بانک🤣 میگم 8 باز نیکنن از هول 7 رفت😁 اونم واسه 50 تومن اینق ...

همیشع من روسرش بودم هی صداش میزدم که پاشو دیرشد امزوز زحمت بیدارکردن شوهرمو واحدروبروییمون کشید بدون ذره ای زحمت...

منم دیروز تو واتس ی دعوای سخت باهاش کردم رو ب رو نمیتونم باهاش حرف بزنم یا گریم میگیره یا داد میزنم اخرشم ب فحش میرسه نمیتونم حرفامو بهش بزنم بعد صبح تموم شده بود همه چی بعد از طهر رفت بیرون بازم تو واتس ی چی گفت منم گفتم گفتم گفتم بعد دیدم اومد با ی چیپس فلفلی 😂منم تو اتاق دراز کشیده بودم سرمم کرده بودم تو متکا هی میگفت بیااا فک میکردم باز میخواد ادتمه بده گفتم نمیام ولم کن من حرفامو گفتم بس کن دیگه میگه بابا بیا چیپس خریدم تا پسرمون نیومده بیا بخور برا اون ضرر داره😂

انشالله همیشه خوب و خوش باشین باهم و عشقتون پایدار باشه........وسط اینهمه تاپیک خیانت و گرونی و کرون ...

خودمم خیلی جا خوردم فک کردم الان یه ساعت باید برم براش صبحانه آمااه کنم

همیشع من روسرش بودم هی صداش میزدم که پاشو دیرشد امزوز زحمت بیدارکردن شوهرمو واحدروبروییمون کشید بدون ...

😂 بگو هروز بیاد صداش کته

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم