2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینهمه اناظار کشیدی اینهمه سختی خودت فقط می دونیو خدا خودت به حرفهای بقیه محل تزار بزار هر جور دوست ...

انشاالله خدا هرچه زودتربهتون یه نی نی نازبده

امسال ازامام حسین  خواستم واسطه شه اگه به صلاحم هست خدا بهم یه بچه ی سالم وصالح بده آره خیلی سخته ام وبارها زمین خوردم امامیدونم خدا بالاخره کمکم میکنه خوبیش اینه حسابی صبور شدم فهمیدم تا خدا نخواد کاری از بهترین پزشک ها هم برنمیاد... میدونم بزودی میام ومیگم مامان شدم... فقط خواهش میکنم واسه مامان شدنم صلوات بفرستید.... 
2731

وای این حرفا چیه دهنشون روگِل بگیر غلط کردن نظر دادن بی فرهنگ های عتیقه

من خودم هم دختر دارم هم پسر 

بخدا دخترها عشقن عشق

وای اون موهاشو که شونه میکنی و میبافی لباس گلدار و پفی که تنشون میکنی وای من غشششششششش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

دختر نعمته من در ارزوی دختر دار شدن بودم😭خدا بهم دختر داده رفتم سونو ان تی زیاد جالب نبود دارم دق میکنم

توروخدا این حرفارو نزن اصلا یه درصدم نزار حرفای بقیه شک تو دلت بندازه

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

واقعا باید خجالت بکشی 

منم ۳ ساله منتظرم و طرفای شوهرم ب شدت پسر دوست ولی کی ب نظر اونا اهمیت میده ..ایشالا خدا ب منم یه دختر بده ..اینقدر عاشقش میمونم و حواسم بهش خواهد بود ک بقیه از تیکه و حرفاشون خجالت بکشن و ب عشق مادر دختری حسادت کنن 😁

2740

دختر همدمته

دختر مونسته 

اگه دستت درد بگیره میدوه تو بغلت دستتو میبوسه 

تو پیری کنارته 

دختر همه چیزه به مادره 

من خودم روزی ده هزار بار خداروشکر میکنم ک خدا یه فرشته بهم داده 

با اینکه اوایل دوست داشتم بچه ام پسر باشه 

اما الان ب قرآن بگن برگرد ب عقب و بگو چی میخوای؟ میگم دختررررررر

فقط اینو بدون اکثرا اینجوریه که ( نه همیشه) پسرها واسه خاطر پدر مادرشون ، تو روی خانماشون وایمیستن و با طرفداری های بی خود زندگی رو برا خودشون و خانواده زهر میکنن. در عمل که بشه این دختر هست که عصای دست پدر و مادره و خودشو خانواده اش مایه میذاره تا پدر و مادر پیرش رو جمع و جور کنه. به عبارتی پسرها فقط های و هوی دارند ولی دختر ها عمل میکنند. هرکی ندونه فکر میکنه این پسر هست که دلسوزه پدر و مادرشه. 

یه خانم مستقل و قوی 

دختر خییییلی خوبه خیییییلی نفسه

خداروشکر دامنت سبز شد عزیزم مبارکتون باشه

جاری منم سر دخترم میگفت دختر نسل حساب نمیشه خودش ی پسرداشت اونموقع

بعد یباربهم گفت نمیدونم چرا مردم پسردارمیشن ذوق دارن انقدر

گفتم چون جاهلن مثل اعراب جاهلی که به پیامبر میگفتن دختر نسل حساب نمیشه خودتم یبار همچین حرفی روبهم زدی دیگه لال شد😅

ول کن بابا مهم نیس منم ۲تا دختر دارم که کم از این حرفای مزخرف نشنیدم واشکمو دراوردن ولی منم سپردمشون به خدا خداروشکر هم من وهممم شوهررررم به شدت بچه هامونو دوس داریم وهمه چی براشون فراهم میکنه شوهرم نمیزاره بچه ها اخ بگن 

خدایا شکرت بخاطر خانواده خوبی که دارم همسرم دوستت دارم که همیشه کنارمی     
حاکم ترک اباد

حاکم هیچ جا! همسرم میگفت بزار بچه های اون نسل رو ادامه بدن مانخواستیم

امسال ازامام حسین  خواستم واسطه شه اگه به صلاحم هست خدا بهم یه بچه ی سالم وصالح بده آره خیلی سخته ام وبارها زمین خوردم امامیدونم خدا بالاخره کمکم میکنه خوبیش اینه حسابی صبور شدم فهمیدم تا خدا نخواد کاری از بهترین پزشک ها هم برنمیاد... میدونم بزودی میام ومیگم مامان شدم... فقط خواهش میکنم واسه مامان شدنم صلوات بفرستید.... 
همسرم میگه نسبت به حرفاشون بیخیال باش اونونمیدونن خدا چه جواهری بهمون داده اما متاسفانه نمیتونم بی ت ...

فقط تو به دخترت و زندگیت انرژی مثبت بده ان شالله بارداری سالمی داشته باشی چرا نمیتونی بی تفاوت باشی مگه اینکه ته دلت خودتم پسر دوست داری

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤

من یه دختر دارم صد در صد مطمئن باش اونو که می گه دختر داری سخته یا پسر بهتره حسرت دختر به دلشه مث جاری من تا من دختر دار شدم خودشو شوهرش هی مسخره کردن وبهم گفتن دختر زا الان که بچه دومم پسره کلا قهرن باهامون یه بارم تو این نه ما سراغی ازمون نگرفتن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706