2737
2739

سلام من وهمسرم خیلی خوشبختیم خداروشکر وهمسرم مردخوبیه تنها مشکلی که داشتیم بچه دارنشدمون بود من تهران هستم وچون شوهرم باهام همکاری میکردتقریباهردکتری که ازش تعریف میکردن میرفتیم آخرسرهم بعدازتکرارچندین بارآی وی اف وآی ویوآی وصرف هزینهای زیادبهمون گفتم نازایی ناشناخته داریددیگه کلافه شده بودیم دست آخرخدامعجزه شوبهم نشون دادوبالاخره مانی نی دارشدیم چندرروز پیش رفتم سونوگرافی بعدازاینکه ازسالم بودنش مطلع شم پرسیدم جنسیتش چیه دکترگفت دختره باهمسرم کلی خوشحال شدیم آخه ماعاشق دختربودیم... اومدیم باخوشحالی به همه اطلاع دادیم امابازخوردهای جالبی متاسفانه نداشتیم مادرشوهرم که ترک هست باحسرت گفت ای کاش پسربودبقیه هم گفتن دخترداشتن سخته ومایه دردسر انشاالله بچه بعدیت حداقل پسرشه! این حرفها باعث شد روم تاثیربزاره وازاینکه دخترخواستم پشیمون بشم! اماواقعا بعدش ازخودم خجالت میکشم که چطور بعدازاینهمه انتظار یهواحساساتم عوض شدوناشکری میکنم.. جاریم تاالان بهم تیکه مینداخت بچه دارنمیشم الان باافتخارمیگه من2 تاپسردارم که نسل پدرشوهرمو ادامه میده.. آیاواقعا دخترداشتن سخته؟ مگه فرق هم دارن؟ 

امسال ازامام حسین  خواستم واسطه شه اگه به صلاحم هست خدا بهم یه بچه ی سالم وصالح بده آره خیلی سخته ام وبارها زمین خوردم امامیدونم خدا بالاخره کمکم میکنه خوبیش اینه حسابی صبور شدم فهمیدم تا خدا نخواد کاری از بهترین پزشک ها هم برنمیاد... میدونم بزودی میام ومیگم مامان شدم... فقط خواهش میکنم واسه مامان شدنم صلوات بفرستید.... 

واای ن دختر عشقه من یه دونه دارم نمیدونی چقدر شیرینه اصلا هم سخت تیست مگه خودموک چه سختی ای دادیم بع مادر و پدرامون نمیدونم چرا بعضیا فقط میگن مسئولیتش سنگینه اونم به این خاطر ک این فرهنگ جا افتاده پسر ازده هر کاری دوس داره بکنه

اصلد ناراحت نباش خدا بهت یا برکت بزرگ داده 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اینهمه انتظار کشیدی اینهمه سختی خودت فقط می دونیو خدا خودت به حرفهای بقیه محل نزار بزار هر جور دوست دارن فکر کنن الان مهم خودتونید دل دوتاتون که اینهمه سال منتظر اومدن یه بچه بودید واسه منو شوهرمم دعا کن

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

همسرم میگه نسبت به حرفاشون بیخیال باش اونونمیدونن خدا چه جواهری بهمون داده اما متاسفانه نمیتونم بی تفاوت باشم

امسال ازامام حسین  خواستم واسطه شه اگه به صلاحم هست خدا بهم یه بچه ی سالم وصالح بده آره خیلی سخته ام وبارها زمین خوردم امامیدونم خدا بالاخره کمکم میکنه خوبیش اینه حسابی صبور شدم فهمیدم تا خدا نخواد کاری از بهترین پزشک ها هم برنمیاد... میدونم بزودی میام ومیگم مامان شدم... فقط خواهش میکنم واسه مامان شدنم صلوات بفرستید.... 
2706