2733
2734
عنوان

ترس از دندانپزشک یا پزشک شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1996 بازدید | 75 پست

این همه رشته هستش‌ ببرش‌ پیش یک مشاور تحصیلی با زور که نمیشه اگر هم زورکی هست و نظر خودش ارزشی نداره بالاخره یک چیزی‌ میشه دیگه نهایت بازم خوشش نمیاد انصراف میده 

:((((( کاریی نکردی براش ک بتونی باهاش کنار بیایی  یکم تلاش نیکردی خو

چه تلاشی آخه؟تا همین الانم نمیتونم به زخم نگاه کنم .تو فیلما مثلا صدای شکستن دست و پا میاد من حالم بد میشه

الان لعصی موقع ها افسوس میخورم چرا نرفتم پزشکی ولی وقتی میبینم خودمو میفهمم خوبه که نرفتم پزشکی

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این همه رشته هستش‌ ببرش‌ پیش یک مشاور تحصیلی با زور که نمیشه اگر هم زورکی هست و نظر خودش ارزشی نداره ...

😕☹بیچاره دلم واسش سوخت 😐😂

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری
ببخشید یه لحظه غیرتی شدم😐💔 نظرش درباره ژنتیک چیه

نظرش مهم نی 

مهم خواست پدر و مادرمه که بهش میگن (داروسازی_پزشکی_دندون)

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری
عه توهم ریاضی دوست داری ؟ من ریاضی و زیست و نانو خیلی دوست دارم ولی نمیدونم چی بزنم که با هرسه تا ک ...

من دیوونه ی ریاضی بودم

نمیدونم عزیزم بهتره با مشاور صحبت کنی بحث آیندته سرسری نگیر فقط

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
چه تلاشی آخه؟تا همین الانم نمیتونم به زخم نگاه کنم .تو فیلما مثلا صدای شکستن دست و پا میاد من حالم ب ...

الان شغلت چیه 

راضی ای؟

2738
نظرش مهم نی  مهم خواست پدر و مادرمه که بهش میگن (داروسازی_پزشکی_دندون)

اوه😑

خب امکان نداره ترسش بریزه؟

یا واقعا ترسش عمیقه؟

به نظرم داروسازی واسش بهتره نسبت به دوتای دیگه 

الان شغلت چیه  راضی ای؟

یه سال نشده فارغ شدم 

شوهرم با کار کردنم مخالفه😑ینی از محیط کار بدش میاد 

بعضی موقع ها هم راضی میشه

الانم که کرونا شده بهونش

خون عادی میشه براش ،،پزشکی که همه اش خون و جراحی نیست دو بار که بره اتاق تشریح حالش بهم بخوره براش ...

مطمئنی ؟

اخه اون یکی خواهرم که پرستاره اویلش ی دور غش کرد 

البته با گذشت این همه ماه یکم عادت کرده ولی هنوز کامل کنتر نیومده

2706