2726
عنوان

ترس از دندانپزشک یا پزشک شدن

1995 بازدید | 75 پست

خواهرم پرستاره خودمم ک واس کنکور دارم نیخونم 

خواهرکوچیکم انتخاب رشته داره و میره تجربی ولی واقعا  نمیتونه با پزشکی و دندون کنار بیاد چون میگه که احساس میکنه نتونه از پسش بربیاد (از دیدن ی قطره خون سکته میکنه چه برسه بخواد پزشک بشه و عمل کنه ) 

به نظرتون چیکار کنه:(

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دیگه ماجرا از بیخ مشکل داره :(( دانشگاه فرهنگ میتونه امتحان بده  یا بره زبان  یا هنر ...

اییییی 😐😐😐😐😐😐

مامانم و بابام از این کوچیکه دیگه خیلی انتظار دارن ک ی وقت مثل خواهرش پرستار نشه بعد بره هنر ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری
2728

متاسفانه منم همینطورم از دیدن اینچیزا

وگرنه میتونستم پزشکی قبول بشم

ولی مجبور شدم دبیرستان برم دنبال علاقم ریاضی

دانشگاه هم کامپیوتر ولی آرزوم پزشکی بود

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
تجربی خیلی رشته های زیادی داره همش که پزشکی نیست حالا کنکور بدن ایشون‌ برای انتخاب رشته پزشکی‌و زیر ...

فقط پزشکی/دندونو دارو خوبه که هیچکدوم مورد علاقش نیست چون میترسه 

اییییی 😐😐😐😐😐😐 مامانم و بابام از این کوچیکه دیگه خیلی انتظار دارن ک ی وقت مثل خواهرش پرستار نش ...

اشکالش چیه؟:/

نکنه فکر کردی پزشکی رشته تاپه و بچه های هنر خنگو خرن؟😐

بهتره نیاد تجربی دیگه

من براش راه حل میخوام ن که صورت مسئله رو پاک کنم

باید بهش کمک کنم

متاسفانه منم همینطورم از دیدن اینچیزا وگرنه میتونستم پزشکی قبول بشم ولی مجبور شدم دبیرستان برم دنب ...

:(((((

کاریی نکردی براش ک بتونی باهاش کنار بیایی 

یکم تلاش نیکردی خو

متاسفانه منم همینطورم از دیدن اینچیزا وگرنه میتونستم پزشکی قبول بشم ولی مجبور شدم دبیرستان برم دنب ...

عه توهم ریاضی دوست داری ؟

من ریاضی و زیست و نانو خیلی دوست دارم ولی نمیدونم چی بزنم که با هرسه تا کار داشته باشم

خب نره تجربی  اصلا اگه کسی نتونه کنار بیاد مگه میتونه تحمل کنه چنین چیزایی پزشکی از ترم دوم تش ...

خب نمیشه نره

اشکالش چیه؟:/ نکنه فکر کردی پزشکی رشته تاپه و بچه های هنر خنگو خرن؟😐

اره رشته تاپیه ولی نگفتم بچه های هنر خرن! 

عزیزم هنر اینده نداره و خواهرمم توش استعداد نداره 

حفظیاتش خوب نی و از تاریخ هم متنفره 

فقط میمونه تجربی ک اونم اینه 

عه توهم ریاضی دوست داری ؟ من ریاضی و زیست و نانو خیلی دوست دارم ولی نمیدونم چی بزنم که با هرسه تا ک ...

چند سالته

2706