2733
2739
عنوان

برای اولین بار میخوام باهواپبما برم سفر میشه راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 49 پست
هواپیما منبع الودگیه  ماسک بزن  الکل ببر و در صورت امکان اون جایی که میخوای بشینیو زد عف ...

گفتی تکون ترسیدمااا😄

قطار بیشتراز هواپیما آلوده نیست؟آخه چون به هرخال مجبوری ازدستشویی استفاده کنی..ملاحفه ها..راهرو..تایم موندن توقطارهم چندبرابر هواپیماست درکل تواین شرایط کرونا قطار یاهواپیما

دقیقا آفرین ،منم بخاطر کارم دائم سفر میکردم،کم کم ترسم بیشتر می‌شد که یکی از این پرواز بالاخره سقوط ...

منم و این تجربه رو توی خیلی ها دیدم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا من هم مثل شما دقیقه نودی هستم و بدتر از اون این که حاضرم دیکران رو منتظر بزارم اما خودم هیچ و ...

آخه اینقدر همه چی ماشالا تاخیرداره ادم فکرمیکنه اینم حتما همینطوره واسه همین اینطوری میشه 

دو ساعت‌چه خبره یک ساعت عزیزم قانون پرواز یک ساعته ،رفتت که با ماهان خیلی خوبه مطمئن‌باش،برگشتم که د ...

روی خود بلیط نوشته عریزم

نوشته دوساعت زودتر حضور داشته باشید

و از یکساعت قبل گیت باز میشه واسه تحویل بار و بقیه کارها

نیم ساعت قبل هم به هیچ وجه کسی رو نمیپذیرن

فرودگاه شهر ما اینطور هستش

2728

واقعاخوشبحاله ما که پول سفرای هواییو نداریم وگرنه من یکی تو رویاهامم نمیتونم تصورکنم تو اسمون دارم پرواز میکنم.. یاخدا

بافکرکردن بهشم لرز به تنم میوفته

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

نکته مهم اینه که از لحظه ای که سوار میشی به این فکرکنی که کی میشه بسته های خوراکی و بیارن😂

اگر هم مثل من باشی که نصف پرواز و خوابی.

تو فرودگاه هم انقدر آدم و مامور و مانیتور راهنما هست و راهنماییت میکنه چکارکنی که اذیت نمیشی.

مسیر کوتاهیه ، فقط بدون ترسی نداره چون بزرگه شما حس نمیکنی ، انگار رو صندلی تو یه اتاق نشستی . 

درباره بستن کمربندا نکته ای هست؟میترسم چون بلد نیستم اینارو خجالت بکشم

2738
واقعاخوشبحاله ما که پول سفرای هواییو نداریم وگرنه من یکی تو رویاهامم نمیتونم تصورکنم تو اسمون دارم پ ...

منم به لحظه بلندشدن هواپیما فکر میکنم قلبم انگار میخواد کنده شه

درباره بستن کمربندا نکته ای هست؟میترسم چون بلد نیستم اینارو خجالت بکشم

ببین این عکس رو . مثل همون کمربند ماشینه بستنش ، فقط جلو شکم بسته میشه ، رو صندلی که میشینی دو طرفت هست ، از دو طرف میاری روی شکمت ، بعد راحت طرف یک رو وارد طرف 2 میکنی . مثل تو عکس . بعد اگه برات بزرگ بود کمر رو میکشی تا اندازه بشه ، بببین ساده اس اونجا باشی خودت میفهمی چیکار کنی ، برا باز کردن طرف2  در داره ، از لبه بیرونی سمتی که تو این عکس سمته دوربینه میکشی بالا باز میشه درمیاد . 

2706