2737
2734
عنوان

برای اولین بار میخوام باهواپبما برم سفر میشه راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 49 پست

ترس نداره عزیزم فقط حتما ژل و دستکش داشته باش

من برای اینکه فشار هوا باعث سردردم نشه یا میخابم یا هندزفری میذارم تو گوشپ ک م قه بلند شدن گوشم اذیت نشه

دکترا میگن ادامس جویدن هم خوبه

کلا ک تجربه ی خوبی هس

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
فقط بهت بگم حتما دو ساعت زودتر فرودگاه باش که من همه ش فک میکردم کشکه و تا لحظه اخر منتظر میمونن&nbs ...

اون ها دیگه زیادی بدجنسی کردن

من شده دقیقه آخر برسم 

یا یکبار نشسته بودم با بابام حرف میزدم (اولین پرواز روز بود و خیلی خیلی فرودگاه شیراز خلوت بود)

طرف من رو صدا کرد اینقدر که حواسم نبود 

ولی استارتر پرواز اوایل خیلی لذت بخش هست

اگر بخاطر کار مرتب مجبور باشی بری حتی دفعات بعد جذابیت پرواز از بین می ره و اون وقت یادت میاد بترسی 

سالی یکی دوتا پرواز جذاب هست و اینقدر تجربه جدید تو رو مشغول میکنه که یادت نمیاد بترسی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
اون ها دیگه زیادی بدجنسی کردن من شده دقیقه آخر برسم  یا یکبار نشسته بودم با بابام حرف میزدم ( ...

دقیقا آفرین ،منم بخاطر کارم دائم سفر میکردم،کم کم ترسم بیشتر می‌شد که یکی از این پرواز بالاخره سقوط میکنه 

خوب شد ک گفتید چون من خیلی دقیقه نودی ام😁

دقیقا من هم مثل شما دقیقه نودی هستم

و بدتر از اون این که حاضرم دیکران رو منتظر بزارم اما خودم هیچ وقت منتظر نمونم

وقتی رو بلیط نوشته بود ۲ساعت زودتر

گفتم برو بابا ، دو ساعت زودتر برم بشینم منتظر که چی بشه

اخه خونمون تا فرودکاه ۵_۶دقیقه با ماشین بیشتر راه نیست

حالا فک کن با زمین و زمان خداحافظی کردم که دارم میرم مشهد

نیم ساعت زودتر اونجا بودم

هواپیما هم هنوز پرواز نکرده بود

اما دیگه بار و چمدان تحویل نمیکرفتن و برای سوارشدن پذیرش نمیکردن کلا گیت رو بستن

هرچقدر التماس و منت بیفایده بود

یکی از خاطرات خیلی بد زندگیم شد اون روز

2706