2733
2739

خدایا به بزرگیت قسم حتی مقابل کافر هم آدم نمک نشناس قرار نده با همه ی بدیاش پنج ساله پیشش موندم با سن کمم خیلی درکش کردم با خنده هاش خندیدم با گریه هاش گریه کردم برای اولین بار که دیدم سیگار میکشه شوک بزرگی خوردم چون همون اول خواستگاری بهش گفته بودم با سیگار و دخانیات مشکل دارم اونم گفت نه من لب نمیزنم بعدش کم کم فهمیدم معتاد مشروبات الکلیه هرروز و هرروز مشروب و عرق و هزار کوفت دیگه میخوره بازم به هزار سختی دعوا و مشکل باهاش کنار اومدم طول نامزدی مادرش بلای سگ سر من آورد بازم بخاطرش موندم و تحمل کردم یه خونه ی ۵۸متری اونم درست وسط حیاط مادرش به من دادن بازم چیزی نگفتم با دخالت هاش هرروز و هرروز منو به گریه انداختن 

خدایا هیچی ازت نمیخوام فقط دخترمو تو پناه خودت حفظ کن 

سر چیزای مسخره از شوهرم کتکای بدی میخوردم شوهرم منو از لحاظ مالی هم تامین هیچوقت نکرد هزار بلای دیگه سرم آورد که اونقدر زیاده که نمیتونم همشو بگم از رفیق بازیاش گرفته تا بددهنی کتک کاری فحش خانواده بیرون کردن از خونه ،،،،نگید طلاق بگیر چون خانوادم حمایتم نمیکنن از خانوادمم خیلی دلگیرم بچه بودم از بس پدر و مادرم تو خونه جلو من دعوا میکردن  خواستم از اون شرایط فرار کنم و تو ۱۴سالگی تصمیم گرفتم ازدواج کنم با پسرعموی بابام ازدواج کردم اما چه ازدواجی ،،،،پارسال سر اینکه ۱۱شب شوهرم خونه اومد باهاش بحثم شد که چرا زود نیومدی و من ترسیدم منو تا حد مرگ زد و گفت گمشو خونه بابات ،رفتم  پیش خانوادم اما خانوادم منو حمایت نکردن که هیچ از شوهر از خدا بیخبرم حمایت کردن و منو با سلام صلوات دوباره فرستادن پیش این نامرد

الان یک دختر ۸ماهه دارم عین دسته گله اما از وقتی بدنیا اومده بکوب گریه میکنه خیلی زر زروعه شوهرم منو با این بچه تنها میذاره شب ساعت ده یازده میاد  حتی یدونه حلقه ی طلا هم ندارم اما فکر میکنه برام زندگیه خوبی ساخته ازش خیلی دلگیرم تا عمر دارم حلالش نمیکنم تو یه مطلبی از امام رضا خوندم اگه ظالمی به شما ظلم کرد ذکر القابض رو صدهزار بار به مدت سه شب بخونید یا دشمن هلاک میشه یا آواره میشه خواستم این ذکرو بخونم وسطش پشیمون شدم دلم به رحم اومد دوستش ندارم اما دلم نمیاد نفرینش کنم به من پول نمیده که هیچ از خود متشکرم هست میگه خیلیا همین زندگی رو هم ندارن درحالی که وضع مالیش متوسطه اما نحوه ی زندگیه ما زیرخط فقره خدایا اگه صدامو میشنوی بدون دنیات ته نامردیه نفرینش نمیکنم اما امیدوارم اونجوری که دل منو تیکه تیکه کرده دل خودشم تیکه تیکه بشه بفهمه من چی کشیدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

‌من دارم خفه میشم

دارم اماده اقامه نمازمیشم

من خیانت دیدم

سعی کن

رابطه ات با خدا قوی کنی

این مرداااا فقط دل میشکنن

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2728
‌من دارم خفه میشم دارم اماده اقامه نمازمیشم من خیانت دیدم سعی کن رابطه ات با خدا قوی کنی این مر ...

محتاج دعاتم منو هم دعا کن 

وای تازه زایمان کردی بچه کوچک داری حتما حتما یک مولتی ویتامین بخور غم هات کمتر میکنه

مولتی ویتامین بخوره تو سرم کاش بمیرم راحت شم از دست این نامرد 

2738
مولتی ویتامین بخوره تو سرم کاش بمیرم راحت شم از دست این نامرد 

به خاطره بچه اات باید استقامت کنی

چاره نیست

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  

استارتر عزیز  و نازنینم

من خیلی اتفاقی ابن ساعت  بیدار شدم

خودم اینو یه نشونه و شهود الهی تو میبینم که بیام تاپیکتو بخونم

دوست خوبم بیا تاپیک زیر تا اونجا راهنماییت کنیم با دوستان

عشم، هر وضعیت بدی که در زندگی داریم خودمون صدرصد مسیولشیم و خودمون هم میتونیم درسش کنیم و ارامش به زندگی بیریم

خیلی ها مثل شما بودن و الان ارامش دارن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/694147/قانون-جذب-و-شکر-گزاری-و-رسیدن-به-آرزوها-خدای-بی-نهایت-مهربانی-در-کنارت?postId=144935034

الان یک دختر ۸ماهه دارم عین دسته گله اما از وقتی بدنیا اومده بکوب گریه میکنه خیلی زر زروعه شوهرم منو ...

عزیزم منم آدم نمک نشناس بعد از شش سال زندگی ول کرد ده ماهه خونه پدرم هستم.تنها نیستی

2706