2752
2734
عنوان

🔴انتقال ویروس کرونا از طریق باد شکم😲😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هروقت شورت جلوی بوی چس رو گرفت ماسک هم جلو کرونا رو میگیره (ستاد روحیه دهی به افراد بی ماسک)

خداخیرت بده با این کامنت شادمون کردی😂😂😂😂

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
چرت گفته بابا😂😂😂😂💨

دوست عزیزم چندان هم بی مربوط نیست 

مثل خیلی از ویروس هایی که از طریق مدفوع منتشر میشن

اگه تمایل دارین مقالش رو براتون ارسال کنم

مدرس زبان انگلیسی❤️

خوبه پس حالا ک شورت حکم ماسکو داره میتونیم باخیال راحت تو خیابون بگوزیم انتقالم نمیدیم ب کسی

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
دوست عزیزم چندان هم بی مربوط نیست  مثل خیلی از ویروس هایی که از طریق مدفوع منتشر میشن اگه تما ...

بله حتما من پزشکم بیماری رو نمی شناسم از راه گاز روده منتقل بشه!!!

حلالم کنید و خدانگهدار   
استارتر چرا تاپیکهای بازی کودکانتو   قفل کردی عزیزم من میخواستم لایک کنم که برام ذخیره بشه واقع ...

عزیزم بخاطر اینکه فقط تو تاپیک لینک باشه تا دسترسی مامانا راحت باشه

اگر بین لینک ها پیام گذاشته بشه ممکنه یکم درهم برهم بشه

نکته بعدی اینکه الانم میتونی ذخیره کنی ربطی به قفلی نداره که گلم

ممنون بابت انرژی مثبتتون😶😄

مدرس زبان انگلیسی❤️
2706