2733
2734

طبق نتایجی که به دست آوردن محقق ها وجود ویروس کرونا در مدفوع افراد مبتلا تایید شده 

حالا فرضیه ای پیش اومده که دور از عقل نیست و احتمال انتقال این ویروس به صورت ذرات معلق در هوا به صورت باد معده میتونه باعث انتشار این ویروس بشه.(هرچند لباس زیر شاید مثل یه ماسک عمل کنه)

دوستان حواستون به دستشویی های عمومی باشه واصلا تحت هیچ شرایطی استفاده نکنید.

مراقب بهداشت دستشویی های خونه هاتونم باشید مخصوصا کسایی که در آپارتمان زندگی میکنن و چاه فاضلاب مشترک دارن.

مدرس زبان انگلیسی❤️

😂😂😂😂😂

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان با چاه دستشوییا چیکار کنیم دقیقا؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

گرفتار شدیم😑

لباس شمیایی بپوشیم‌ بریم بیرون😑

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740

وااا قبلا گوز مایه ی خنده بود الان مرگ🤣

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
2706