2737
2739
عنوان

عکس خونهاتونو بزارین دلمون باز بشه😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 362740 بازدید | 2542 پست
شنیدم میگن لیزه یکی از فامیلامون پارکت بود خونش از حموم اومد بیرون لیز خورد کمرش بدجور آسیب دید  ...

خوب اون پاهاش خیس بوده بنده خدا 

دیگه از سرامیک و سنگ که بدتر نیست

اگر موکت گرفتی از این جنس خوبا بگیر که پرز بلنده این معمولیا مو بهش میچسبه بعد یه مدت کوبیده میشه زیر وسایل

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اون پاهاش خیس بوده بنده خدا  دیگه از سرامیک و سنگ که بدتر نیست اگر موکت گرفتی از این جنس ...

اره ممنون عزیزم🌹

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
2728
ب سلامتی خوشبخت بشی عزیزم

ممنونم عزیزم ما خونمون ۱۲۰ متره سالنو خیلی بزرگ در اوردن حتی تو سالنم دوتا ۶ متری انداختم کلا همه جای خونم فقط وسطش یه تیکه فرشه مابقی سرامیک

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
2738

اسم این بازی چیه؟

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
عزیزم عکس خودشون نیست نتیه .

اون عکس ک اون خانم میکن رو من برداشتم ..لازم نیست شما پاسخگو دیگران باشید

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2706