2733
2734
عنوان

عکس خونهاتونو بزارین دلمون باز بشه😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 362740 بازدید | 2542 پست
عزیزم لطفا جاهایی که خز استفاده کردی رو عکس میگیری بفرستی ؟ممنونت میشم

عزیزم الان خونه نیستم ولی اونهایی که دارم برات میزارم 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان خونه نیستم ولی اونهایی که دارم برات میزارم 

دستت درد نکنه عزیزم خز از کجا خریدی؟من برای روی گل میز و عسلی میخوام بخرم نمیدونم کجا گیر بیارم.تو پارچه فروشی ها یا خرازی ها؟خیلی با سلیقه چیدی افرین

دستت درد نکنه عزیزم خز از کجا خریدی؟من برای روی گل میز و عسلی میخوام بخرم نمیدونم کجا گیر بیارم.تو پ ...

قربونت مرسی گلم😍😍

من از به پاساژ پارچه فروشیی خریدم 

اره معمولا هم خرازی  ها دارن ولی بیشتر پارچه فروشا 

2728
ممنون عزیزم ببخشید یه سوال دیگه.متری چند و کی خریدی؟

والا من دوسال پیش متری ۳۵خریدم 

زمستون پارسال که خواستم برم یک متر بخرم با سفره هفتسین شده بود متری۱۰۰😏😏😏

2738