2737
2734

داییم تازگیا دیروز فهمیدم تست مثبت بود 

فقط سرفه میکرد همین😐

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سردرد و چشم درد و بدن درد

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

من و شوهرم با بچه هام گرفتیم خوب شدیم 

تب و لرز و بدن درد شدید

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2738

سلام اره من عشقم گرفته بمیرم براش علایمشم این بود ک خیلی سرفه خشک بد میزد جوریک شبا بزور میخابه شاید دوساعت بعدا اخر شبا کمیخاد بخابه خیلی سرفش بیشتر میشه اصن نمیزاره بخابه پنج شبه خیلی خستست دردش بجانم 😭😭

دختری ازجنس پاییزم                                                                 عشقو باهمه وجودم تجربه کردم🥰                                          ایخداجون ازت خواهش میکنم که سایه عشقمو بالای سرم نیگه داری❤❤❤دمت گرم خداجونیییی مشتی هستیییی☺☺☺❤

در افراد مختلف کاملا متفاوته،فردی بوده تا روز ششم مثل سرماخوردگی ساده گذرونده ولی روز هفتم به بعد علایم تشدید شده والان آی سی یو بستری هست،فردی هم بوده از اول تا آخر مثل سرماخوردگی گذرونده

رعایت نمیکردس؟

اتفاقا خیلی رعایت میکردم تاپیک زدم براش همکار شوهرم دیشب تستش مثبت شد و اسکن ریه هم مثبت 😭

ما هم برای تست رفتیم گفتن تا علائم نداشته باشید انجام نمیدیم 😔