2752
2734
😂ترس نداره که من خب تجربم از اونا این بوده

والا اینجا ی جوری میریزن سرت و فوشت میدن ادم دیگه نمیخاد نظر بده🤣

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

به قول دوستمون نریزید سرم تجربه ی خودمه

اردبیل کلا اخلاقای خاصی دارن یه اعصاب فوق العاده قوی میخواد تحملشون کنی اونا باید با خودشون وصلت کنن

یه سال ازدواج کردم به معنای واقعی پییییر شدم اصلا تو فهم همه چی مشکل دارن چیزی به اسم منطق و حرف حساب ندارن و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتون کجاایی هستین؟یعنی الان دختر اونجا زندگی میکنه ؟

مااصالتا اهوازی ساکن کرج دختره چند ساله از شهرستان پارس اباد اومدن کرج خونه خریدن فارسی نمیتونن زیاد حرف بزنن

من اردبیلیم یه چیز ترک ها خوبه بخصوص اون سمت ها اینکه دختراش خوشگلن ولی رو اخلاق نمیتونم نظر بدم همه ...

🤣🤣🤣🤣

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2731
من بهش گفتم از اخلاقاای بدشون بگه عزیزم

منم باشماحرف نزدم عزیز

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
به قول دوستمون نریزید سرم تجربه ی خودمه اردبیل کلا اخلاقای خاصی دارن یه اعصاب فوق العاده قوی میخواد ...

اینطور هم ک میگی نیست ولی با جمله اینکه باید با مثل خودشون وصلت کنن موافقم

تا💓 خدا💓 بنده نواز است به خلقش چه نیاز?؟؟؟ 
مااصالتا اهوازی ساکن کرج دختره چند ساله از شهرستان پارس اباد اومدن کرج خونه خریدن فارسی نمیتونن زیاد ...

عزیزم من استان اردبیل بودم برای یه مدتی .. از پارس اباد که خوداردبیلیا خیلی بد میگن ولی درست نیست پیشاپیش قضاوت کرد 

الان توخودتم پشت اون دختره حرف میزنی وجاش بیوفته هم فضولی میکنی  واقعاهرجاخوب وبدداره.بهتره یک ...

نظر خاست منم نظرمو دادم چرا میزنی.

میخان وصلت کنن ادم که نباید دروغ بگه تو اینجور جاها

من اردبیلیم اینو بدون که خیلی رسم رسوماتین همه ی عیدیا کامل درست باید انجام بشه و مفصل 

اینم که دچار تردیدن اشتباه چون همه جا خوب و بد داره شما باید از جایی که زندگی میکنن راجب خودشون تحقیق کنین نه شهرشون