2733
2734
عنوان

عکس بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 51 پست
شوهر منم مخالفه لباس اونجاس میگه کثیفه ..بعد اوضاع بندرعباس خرابه دعا کنبتونم عکس بگیرم مثل جنش تعیی ...

منم جشن جنسیت نداشتم

به دل موندن نداره

اوضاع هم وقتی اینقدر بده واجب نیست توی خونه عکس بگیر خیلی جاها بعدا عکس رو ببری واست ادیت میکنم روتوش میکنم عین عکس آتلیه میشه

لباس هم نتی سفارش بده

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم جشن جنسیت نداشتم به دل موندن نداره اوضاع هم وقتی اینقدر بده واجب نیست توی خونه عکس بگیر خیلی ج ...

حالا شوهرم لباس فروشی داره خودش 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2731

من پيشنهاد ميدم بهتون؟ چه موهاتون بلند باشه يا كوتاه، 

روز قبل اين  كه ميخواي بري ارايشگاه موهات بشور، چون گفتي اتوي موت سوخته، اين كارو بكن 

موهات تا خيسه، كف دستت ژل يا واكس مو بزن قشنگ دستاتو بمال بهم، به همه جاي موهات بزن، بعد همونجوري كه خيس ، ٥-٦ تا  يا ٧-٨ تا گيس كن موهاتو، سعي كن اندازه گيسا يكي باشه، بعد خوب با كش ببند، فرداييش كه ميخواي بري اتليه باز كن موهاتو، يه فر خيلي خوشگلي ميشه، حتما از ژل يا واكس مو استقاده كن كه براق بشه، چون موهاتون دو رنگه خيلي خوشگل ميشه، ولي اگه صاف كني شايد جالب نشه

شوهر منم مخالفه لباس اونجاس میگه کثیفه ..بعد اوضاع بندرعباس خرابه دعا کنبتونم عکس بگیرم مثل جنش تعیی ...

انشاالله هرچی زود تر این ویروس بره همه مردم راحت شن.

البته آتلبه ای که من میخوام برم مطمئنه و بعد هر استفاده لباس هارو میشوره و اتو کشی میکنن. 

وای دقیقا. نمیرم نمی ارزه جونمو به خطر بندارم. 

فقط جون خودت نیست که

نینی هم هست 

اولا یه آتلیه پیدا کن از نظر بهداشتی اوکی باشه و حتما قبلش سفارش کن جز‌ شما و همسرتون و یک عکاس هیچکس اونجا نباشه

لباس هم نتی سفارش بده

توی خونه هم سر صبر بشین آرایش کن

برو عکس بگیر 

یا توی خونه کلا عکس بگیر بعدا بده واست ادیت و روتوش کنن عین عکس آتلیه میشه

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
منم جشن جنسیت نداشتم به دل موندن نداره اوضاع هم وقتی اینقدر بده واجب نیست توی خونه عکس بگیر خیلی ج ...

زیاد غصه لباس ندارم تصمیم گرفتیم عکس رو بدیم  همین خانوما که تو خونه کار میکنن بک گراندمیندازن

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2738
من پيشنهاد ميدم بهتون؟ چه موهاتون بلند باشه يا كوتاه،  روز قبل اين  كه ميخواي بري ارايشگا ...

ممنون عزیزم. میشه یه مارک خوب واسه ژل یا واکس معرفی کنی ؟ الان که مامانم اینا برونن بگم برام بخرن😍

عزیزم به خاطر بچه ات و زحمتی که تا الان کشیدی بیخیالش بشی بهتره تو خونه خودت بگیر. حالا عکس زیاد چیز ...

درسته خیلی مهم نیست ولی من فیلم بردار عروسیم داغون بود آخرسم فیلم عروسیم نصف سوخت و هیچ عکس و فیلم درست و حسابی ندارم. کلا شوهرم با آتلیه مخالفه و دیگه هیچ عکس خوبی هم نگرفتیم. کاملا مونده به دلم. نمیخوام حسرت این یکی هم بمونه😔😔

موقع بارداري هم ارايش زياد نكرديد هم همينجوري خوبه، اصلاح كنيد و ابروهاتون تميز كنيد ، صورتتون بشوريد ، كرم مرطوب كننده بزنيد ، بعد يه دقيقه بمون جذب صورتت بشه، يه كرم پودر بزن پوست صورتت يك دست بشه، يكم پشت پلكتو سايه نود بزن تو تناژ رنگاي كرم و قهوه اي روشن ، و ريمل ، و يك رژي كه رنگشو دوست داري، معمولا قهوه اي ، گوشتي و كالباسي اينا با سايه نود مياد ، ساده و زيبا، اگه دوست داشتي يكم رژ گونه هم كمرنگ بزن

موقع بارداري هم ارايش زياد نكرديد هم همينجوري خوبه، اصلاح كنيد و ابروهاتون تميز كنيد ، صورتتون بشوري ...

ممنون عزیزم. از امروز شروع میکنم به تمرین تا جمعه😇😁