2733
2739
عنوان

عکس بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 51 پست
اینجا هم خدارو شکر فعلا وضعیت قرمز نیست. مشکل من هم اینه که اتوم سوخته و آرایش درست و حستبی بلند نیس ...

سشوار بکش موهات ..ارایش یه خط جشم ریمل مدا ابرو رز لب قرمز زرشکی 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من راستش میخوام عکس رو خودم بگیرم اگر اوضاع کرونا اینجور بود بدم این خانومه تو نی نی سایت برام بک گر ...

منم بیشتر بخاطر لباس میخوام برم آتلیه. البته من گیلانم و خدارو شکر فعلا قرمز نیست وضعیت. ولی موهام مشکل اساسیه

اینجا هم خدارو شکر فعلا وضعیت قرمز نیست. مشکل من هم اینه که اتوم سوخته و آرایش درست و حستبی بلند نیس ...

در کل آرایشگاه نباید بری 

شرایط به وضعیت قرمز و زرد نیست

کافیه همون آرایشگاه ناقل باشه

بسه واست

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
دوست داشتین بیایین تاپیک آخر من اسمش عکس شکم یه نیگاهی بیاندازین و مایل بودین شما هم عکس بزارین

من 29هفته ام شکمم مشخص نیس اوضاع کرونا بندرعباس هم قرمزه ..جشن تعیین جنسیت که نشد بکیرم میترسم این عکسم به دلم بمونه برماتلیه

2740
منم بیشتر بخاطر لباس میخوام برم آتلیه. البته من گیلانم و خدارو شکر فعلا قرمز نیست وضعیت. ولی موهام م ...

منم مشکل لباس دارم باردرای شیک ندارم،، اما بندرعباس اوضاع قرمزه 

بده شوشوت بگیره شکمت بزرگه؟

شکمم اونقدر بزرک نشده و کلا از زمانی که کرونا اومده جرعت نکردم برم خرید. لباسی که الان اندازم باشه و مناسب عکس باشه ندارم😇

خودم خریده بودم نتی کرونا هم نبود عمرا لباسای اونجارو تنم میکردم معلوم نیست میشورن یا نه یا اصلا تم ...

شوهر منم مخالفه لباس اونجاس میگه کثیفه ..بعد اوضاع بندرعباس خرابه دعا کنبتونم عکس بگیرم مثل جنش تعیین جنسیت به دلم نمونه