2733
2734
عنوان

چرا با كسي ك كرونا داره اينجوري رفتار ميكنيد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 47 پست

عجب 

یعنی کسی از خانوادمون گرفت تو اتاق قرنطینه اش نکنیم بریم بشینیم پیشش؟ اینجوری ک هممون میگیریم بدبخت میشیم ! اینجا هم همه دکتر شدن 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صد رحمت به ایدز که راه انتقالش خونه  برا این تنفسه

نه بابا من اصلا تنگی نفس نداشتم حتی یه ذره هم سرفه نکردم... بعضیا از استرس زیادی که از این مریضی داشتن یا دیر اقدام کردن باعث میشه بزنه به ریه و تنگی نفس میاره 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂

حالا من جیغ میزنم و دعوا میکنم نیایید طرفم

عزیز این چند روز رو تنهایی رو ترجیح بده

خودت ک میدونی چ لحظات سختیه

ان شاالله عزیزانت دیگ دچار نشن...

من خودم شخصا خیلی می ترسیدم از ی آدمی ک کرونا گرفته

حالا جالبه

همسایه بالایی مون کرونا گرفته 

بعد من  ازش میترسم وب مامانم اینا میگم تورو خدا رعایت کنید فلانی کرونا گرفته 

۹الب اینجا من خودم خیلی شدید تر گرفتم🤣

عجب  یعنی کسی از خانوادمون گرفت تو اتاق قرنطینه اش نکنیم بریم بشینیم پیشش؟ اینجوری ک هممون میگ ...

خير اينو نگفتم گفتم نترسونينش و ازش فرار نكنين ؛ ن خيالت راحت فاز دكتر برنداشتم 

من در جمع خانواده خوب شدم .‌ولی در عوضش مادر شوهرم اینا پیشم نیومدن. حتی شوهرمم ک گرفت پیش پسرشون هم نیومدن . همش خونه مامانم اینا بودیم مامانم سوپ مقوی و غیره برای شوهرم درست میکرد قرنطینه کامل نشدیم . 

ولی مامانم وقتیکه من خوب شدم برشکل ضعیف ی علایمی حس کرد ولی بخودش رسید همون موقع برطرف شد .

کاربر قدیمی هستم.   
2738
من در جمع خانواده خوب شدم .‌ولی در عوضش مادر شوهرم اینا پیشم نیومدن. حتی شوهرمم ک گرفت پیش پسرشون هم ...

اينجوري خوبه ن ك بيچاره رو ميندازن تو ي اتاق تمام 

خانوما آبریزش بینیم جز علائم کرونا محسوب میشه؟والا نمیدونم سرماخوردم کرونا گرفتم گ..ز پیچ شدم🤦‍♀️

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم
خانوما آبریزش بینیم جز علائم کرونا محسوب میشه؟والا نمیدونم سرماخوردم کرونا گرفتم گ..ز پیچ شدم🤦‍♀️

صدامم شبیه سرماخوردگی گرفته😐

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم
اينجوري خوبه ن ك بيچاره رو ميندازن تو ي اتاق تمام 

دقیقا . من خیلی اعصابم خورد شد از دست خانواده شوهرم . من خودم با طب سنتی درمان شدیم ولی چونکه تازه عروس بودم مثلا آش شلغم بلد نبودم یا اش های مقوی . انتظار داشتم از مادر شوهرم لااقل درست میکرد می‌فرستاد . 

بخدا بابام همش شلغم می‌گرفت و مامانم اش درست میکرد با غذاهای مقوی ما میومدیم خونه می‌خوردیم .

کاربر قدیمی هستم.   
2706