2737
2739

واقعا چرا ؟ نزديكش نشين ؛ بره تو اتاق در نياد ؛ تنهاش بذارين ؛ اوني ك كرونا گرفته بيشتر از هر وقتي و هر كسي ب روحيه نياز داره ؛ نكنين اين كارو ؛ كنارش باشين اما رعايت كنين ؛ آدم از همين تنهايي و ترد شدن بيشتر ميترسه تا خود كرونا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من کرونا گرفتم کسی باهام اینجوری برخورد نکرد بعضیا دیگه زیادی سخت میگیرن انگار طرف ایدز داره 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
2738
والا من کرونا گرفتم کسی باهام اینجوری برخورد نکرد بعضیا دیگه زیادی سخت میگیرن انگار طرف ایدز داره&nb ...

صد رحمت به ایدز که راه انتقالش خونه 

برا این تنفسه 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄

مامان منم داشت ولی من نرفتم پیشش فقط واسش غذا می‌فرستادم

یا برادر و پدرمم نمیرقتن پیشش کاهش وقتا دوتا ماسک میزد و دستکش میپوشید میومد سریال مورد علاقشو میدید

خب وقتی به این فکر کنیم که جز خودش بقیه هم میگیرین و استرس و نگرانی همه چند برابر میشه یا دیگه همه اعضای یا خانواده باهم بگیرن کی بهشون رسیدگی کنه

باید مراعات بشه

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

عزیزم بعضیا زمینه ی بیماری خاص دارن و براشون مشکله

علت دوریشون هم همینه منم کرونا دارم و واقعا ناراحت نمیشم چون دور بر خودم هستن کسایی ک واقعا براشون خطرناکه 

فکرتو درگیرش نکن

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤
2706