2733
2739
عنوان

ي غم بزرگي كل وجودمو گرفته خسته ام از زندگي😔

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 19 پست
زايمان زودرس دكتر گفته استراحت مطلقم 

استراحت کن عزیزم منم از هفته ۲۸ اگر اشتباه نکنم شروع کردم ب آمپول زدن ک هم زایمان زود رس نداشته باشم هم ریه تشکیل شده باشه.شیاف هم ک از هفته ۱۷ میزاشتم.الان هم خدلروشکر نی نی کنارمه.استراحت کن توکلت ب خدا باشه

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
زايمان زودرس استراحت مطلقم فعلا

نترس دختر الان دیگه مامانی قووووی بااااش فکرای بدو بریز دووووور پسر ابجیم ۸ماهه دنیا اومد کلا ی وجب بود اصلا نمیتونست شیر از سینه یا شیشه بخوره با سرنگ امپول شیر میدادن بهش رون پاش اندازه شصت انگشت دست من بود و..... ماشاالله الان مرررررردی شده واسه خودش۱۵سالشه قدش ۲۰سانت از منم بلندتره هم وزن منه الان

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم توکل کن و خیالت راحت

هر روزم 3 مرتبه آیه الکرسی بخون به دلت فوت کن 

ان شاءالله به سلامتی و خوشی دنیا میاد چیزی نمونده

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
استراحت کن عزیزم منم از هفته ۲۸ اگر اشتباه نکنم شروع کردم ب آمپول زدن ک هم زایمان زود رس نداشته باشم ...

ببخشيد بچتون به موقع دنيا اومد؟

99/9/9خانواده شوهرم ادم شدن ايشالا خودمم از ٤٥كيلو شدم ٧٠تا كيلو 💪🏻💪🏻
2728
ببخشيد بچتون به موقع دنيا اومد؟

اره عزیزم ۳۸ هفته و ۴ روز بود ک کیسه آبم پاره شد.اونم بخاطر کار زیاد بود همون روز اتاقش رو گردگیری و مرتب کردیم صبح کیسه آبم پاره شد.

استراحت کن عزیزم.توکلت ب خدا باشه آمپول هات رو بزن ان شالله نی نی ب موقع دنیا میاد

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته