2737
2739
عنوان

من کرونا گرفتم؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

علائم توی هر کسی فرق داره

شوهر من گرفت هیچکدوم از علائمی که شما گفتیو نداشت بدن درد و سردرد و اسهال و از دست دادن حس بویایی و چشایی داشت

اینجام آزمایش رایگان میگفت تا سه هفته دیگه جا نداره ما خودمون رفتیم آزاد دادیم واسه من منفی بود

اگه میتونی برو آزاد بده ولی در کل بهترین کار اینه قرنطینه باشی خودتو تقویت کنی مایعات بخوری سوپ چای سبز لیمو و عسل و ویتامین سی و این چیزا اون قرصا هم بگیر بخور تبتم نذار بالا بره مرتب پاشویه بکن و استامینوفن بخور

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
۷ روز

اگه میخوای مطمئن بشی تا موعدت صبر کن اگه خدایی نکرده می‌ترسی زنگ بزن به دکتر بگو که بارداری و اگه این دارو هارو بخوری مشکل پیش میاد یا نه 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2740
شوهرمم گرفته  ،بیرون از خونه و اینارو میخوام بدونم تا کی ناقلم شوهرم گوارشی گرفت من فقط چشایی و ...

حتما نباید سرفه داشته باشی بالاخره از شوهرت ویروس بهت وارد شده و یک علایمش رو گرفتی بخودت برس تا پیشرفت نکنه .

شوهرت هم گوارشی گرفته غذاعای سرد کمتر بهش بده . غذاعای گرم بخوره . خرما و شربت عسل یا زعفران . گوشت های گرم . ی مدت مرغ نخوره برنج هم نخوره . سوپ جو خوبه .

کاربر قدیمی هستم.   
شوهرمم گرفته  ،بیرون از خونه و اینارو میخوام بدونم تا کی ناقلم شوهرم گوارشی گرفت من فقط چشایی و ...

عزیزم چون محیط خونتون هنوز آلودست تقریبا تا دو هفته بعد از بهبودی باید قرنطینه باشی بعد از تموم شدن قرنطینه همه خونتو ضدعفونی کن هر چی استفاده کردینو بشور

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
علائم توی هر کسی فرق داره شوهر من گرفت هیچکدوم از علائمی که شما گفتیو نداشت بدن درد و سردرد و اسهال ...

عزیزم آزاد رفتم گفتم میترسم باردار باشم و اینا فقط خون میگرفت خودش هم گفت دقیق معلوم نمیشه با خون برو آزمایش گلو بده بعد رفتم آزمایشگاه دولتی گفتن کیت نداریم و فقط مریض بدحال میگیریم شما با پای خودت اومدی احتمالش کمتره داشته باشی تا این افرادی که با علایم شدید اومدن

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1380252/داستان-ازدواج-من
کلا بعد چند روز علایمات کلا رفت؟؟؟ من بینیم انقدر خشکه نمیتونم نفس بگشم

کلا سه هفته درگیر بودیم . علایمش ذره ذره میومد . مثلا الان فکر میکردی اوکی هستی دو روز ک می‌گذشت بادی علایم جدید گرفتارت میکرد . گفتم بخور حتما بده هر یکساعت یکبار بخور بده .

کاربر قدیمی هستم.   
عزیزم آزاد رفتم گفتم میترسم باردار باشم و اینا فقط خون میگرفت خودش هم گفت دقیق معلوم نمیشه با خ ...

وای آزمایش گلو خیلی ترسناکه 😱😱😫

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2706