2726
عنوان

من کرونا گرفتم؟😭

1860 بازدید | 130 پست

سلام خانما خسته نباشید روزتون بخیر

من از دیشب ته گلوم یه احساس خارش دارم

دیشب با اینکه خونمون سرد بود و کولر روشن بود اما من به میزان خیلی زیاد عرق کردم تموم کمرم خیس بود 

تب هم دارم با دماسنج ۳۹ درجه بود و از چشمم هم اشک میاد و یه حالتی که انگار یهو آدم سردش میشه مور مور میشه هم دارم و سرفه هم دارم به میزان کم اما بعضی وقتا خشکه بعضی وقتا همراه با خلط یکم هم تند تند انگار نفس میکشم  

ولی بدن درد و سر درد و تهوع و مشکل روده و اینا ندارم 

خیلی نگرانم چون اقدام به بارداری هم داشتم نمیدونم اصلا دارو مصرف کنم درسته یا نه

به یه پزشک هم زنگ زدم فقط کفت ازیترومایسین بخور و دیفن هیدرامین

صبح رفتم آزمایش بدم گفتن آزمایش خون مشخص نمیکنه کیت های آزمایش گلو هم تموم شده بود گفتن ۱۵ تا در روز سهمیه دارن فقط

الان من چیکار کنم😭😭😭

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1380252/داستان-ازدواج-من

ویتامین د بخور اویشن  نعنا بخور

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا خودتو قرنطینه کن که خانواده ات نگیرن.

یکی از دوستان که تجربه داشت میگفت تند و تند مایعات گرم بخوری تاثیر داره.

آب سیب رو هم توصیه میکردن با عسل قاطی کنی بخوری‌

آب سیب طبیعی

2728

تا میتونی آب جوش وعسل ابلیمو بخور. ماسک بزن تو خونه بقیه نگیرن. سردی از غذاها حذف کن دمنوش آویشن. اسطوخدوس. پنیرک. کلا دمنوش های گرم بخور. مایعات زیاد بخور  مطمعن باش خوب میشی روحیتو حفظ کن خیلی مهمه 

وای خدایا من دارم دیوانه میشم احساس میکنم گرفتم نمیتونم برم دکتر

من رفتم صب اینقد مریض بدحال توی صف آزمایش بودن بخدا خیلی وضعیت بده انگار

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1380252/داستان-ازدواج-من
2706