2737
2739
عنوان

عروس ها بیان در رابطه با جهاز

1020 بازدید | 61 پست

بچه ها اگه من به جای چرخ گوشت و سبزی خورد کن و ابمیوه گیری و اینا 

دستگاه سایا بخرم بده ؟ 

بعد من شاید ۲ سال ایران باشم 

بعد میرم ایشالا المان 

به نظرم خرج اضافه هست اخه 

بعد به نظرتون چیا خرج اضافه هست میشه بگین ؟ 

میتونم با ۱۰۰ میلیون جهاز بخرم ؟ 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

من چرخ گوشتم اصلا باز نشده بعد چندسال 

خوبه اگه ب کارت  نمیاد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مامانم همیشه پولش می دم برام گوشت می خره و چرخ می کنه!!  اصلا شاید سالی ۵ بار هم چرخ گوشتی ا ...

منم همین رو میگم 

ولی اخه جاریم همه رو جدا جدا خریده 😒

خرج اضافه همین سبزی خوردکنه😑آخه چه استفاده ایی برای یه زن شوهرداره...چندکیلوچندکیلومیخوای سبززی بخری بزاری فیریز..چندماه .بمونه مزش عوض میشه...

اصلاچکاریه آمادده میخره الان تمیزتردردسرکمتر...

مامان منم همینو میگه

من همه س وسایل برقیا رو تک تک خریدم. ب جرات میگم نصفشون ب کارم نمیاد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
خرج اضافه همین سبزی خوردکنه😑آخه چه استفاده ایی برای یه زن شوهرداره...چندکیلوچندکیلومیخوای سبززی بخر ...

واقعنم 

خب پس نمیخرم 😅

من همه س وسایل برقیا رو تک تک خریدم. ب جرات میگم نصفشون ب کارم نمیاد

اها 

باشه منم نمیخرم 

بعد به نظرت با ۱۰۰ تومن میتونم بخرم ؟

برای یک سال اصلا ارزش نداره بخری!!!  واقعا انقدرها استفاده نداره!!

اوهوم 

باشه همون سایا رو میخرم

اها  باشه منم نمیخرم  بعد به نظرت با ۱۰۰ تومن میتونم بخرم ؟

اره. میتونی