2737
2739
عنوان

عروس ها بیان در رابطه با جهاز

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 61 پست
من زنداداشم فقط میخاد اینا رو بخره.نمیخاد وسایل غیر ضروری بخره ابمیوه گیر.چرخ گوشت .مخلوط کن اسی ...

عه 

آفرین 

الهییییی 

چه خواهر شوهر خوبی😍😍

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه  وایی  من چه کنم  بابام یه یخچال پرسیده بود ۴ درب ۴۱ میلیون  خب من واقعا ...

آره واقعا همه چی گرون شده من اون روز دیدم ساید سامسونگ ۱۰۰میلیون خورده ای یه یخچالم بود ۲۰۰شاخ در آوردم.اگه وسایل ایرانی بخری یه جهاز خوب و تر وتمیز میتونی بگیری.ولی اگه خارجی بخوای بخری ۱۰۰ کمه

2731
به نظر من اصلا هیچی نخر واسه دوسال  به چشم بهم زدنی ۲سال تموم میشه

عروسی هم نگیرم ؟ 

با من بود اگه ۱۰۰ تومن رو میدادم واسه خودم زمین میخریدم 

ولی خب ،...

آره واقعا همه چی گرون شده من اون روز دیدم ساید سامسونگ ۱۰۰میلیون خورده ای یه یخچالم بود ۲۰۰شاخ در آو ...

نه همه ایرانی 🥴🥴🥴🥴🥴🥴

غلط کردم 😐

والا چی بگم 

باور کن هم پول میدی هم مجبوری بذاری بری دلت میسوزه

من بعد از چند سال هنوز چرخ گوشت و ساندویچ ساز و همزن و اینا رو از کارتون بیرون نیاوردم دلمم نمیاد بفروشم

فقط پول هدر دادم

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
منم همین رو میگم  ولی اخه جاریم همه رو جدا جدا خریده 😒

میخای بری المان دیگه جاری بازی ول کن....  جدای از شوخی من اصلن از چرخ گوشنم یه بارم استفاده نکردم...سبزی خورد کن و پلو پز  هم دادم مامانم...کلن وسایل برقی م ایناس...یخچال فریزر لباسشویی طرفشویی فرتوکار...جاروبرقی اتو و سشوار...ابمیوه گیره واسیاب پنج کاره غذا ساز

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2740
عروسی هم نگیرم ؟  با من بود اگه ۱۰۰ تومن رو میدادم واسه خودم زمین میخریدم  ولی خب ،...

چرا عروسی رو بگیرین 

ولی اگه میتونید یه سوییت مبله اجاره کنید واسه دوسال 

یااااااا اگه خانواده شوهرت خوبن و جا دارن با اونا زندگی کنید 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
باور کن هم پول میدی هم مجبوری بذاری بری دلت میسوزه من بعد از چند سال هنوز چرخ گوشت و ساندویچ ساز و ...

یه خونه باغ داریم میسازیم 

باید وسایل ها رو بزارم اونجا مجبوری

والا 

مگه چند نفری یه یخچال دو در بگیر  همین غذا ساز  چرخ گوشت  اسیاب   رنده  ابمیوه گیری  سبزی خورد کنی  و  مخلوط کن  رو باهم داره  یه غذاساز بگیر  پولو هم الکی خرج نکن

🇮🇷🇮🇷🇮🇷
میخای بری المان دیگه جاری بازی ول کن....    جدای از شوخی من اصلن از چرخ گوشنم یه بارم استف ...

چی بگم والا 

به خون من تشنست 

چه خوب 

اگه همینا باشه که کاری نداره 😅

چرا عروسی رو بگیرین  ولی اگه میتونید یه سوییت مبله اجاره کنید واسه دوسال  یااااااا اگه خ ...

خونواده شوهر نه با اونا نمیمونم 

خوبن ها خیلی 

ولی جاریم اونجاست 

اگه بشه طبقه بالا مامانم اینا میمونم