2733
2734
عنوان

تنبلي تخمدان + رژيم غذايي

| مشاهده متن کامل بحث + 30586 بازدید | 122 پست

يعني ميشه اين ماه بيبي بزنم مثبت شه 🙏🏻

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله مثبت

آمين 🙏🏻شما  دلتون پاكه برام دعا كنين باردار باشم جواب مثبت شد  ي دست لباس ني ني از طرف من سوغاتي ميفرستم برات 

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘
چه دکتر خوبی ،بخدا خیلی استرس میدن ب آدم خدا بگم چیکارشون کنه ،منم فقط ب مامانم گفته ب بقیه هیچکس&nb ...

آره بابا تجربه دار هم هست تجربه اینکه تو همین سونوها میگفتن بچه ناقصه فلانه سقط کنین دکترم اجازه نمی‌داد و خداروشکر سالم دنیا میومدن... اصلا سونو زیر 13 هفته رو اجازه نمیده... مدلش متفاوته.. ایقد سر جنسیت نی نیم کنجکاو بودم اجازه نداد...

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2742
آره بابا تجربه دار هم هست تجربه اینکه تو همین سونوها میگفتن بچه ناقصه فلانه سقط کنین دکترم اجازه نمی ...

ینی الان نمیدونی چیه ؟؟؟حالا دکتر من زرت و زرت آزمایش چکاپ سونو ،اینقدرم استرس میدن ک نگو 

ینی الان نمیدونی چیه ؟؟؟حالا دکتر من زرت و زرت آزمایش چکاپ سونو ،اینقدرم استرس میدن ک نگو 

فقط سونو ساده ای که نزدیک سیزده هفته دادم گفت احتمالا پسره وگرنه قطعی نه نمیدونم تا ان شاء الله هشت ماه. من بواسطه مشکلم همون سه تا سقط اطلاعاتم خیلی رفت بالا درحال حاضر به طب مدرن اعتمادی ندارم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2738
من خودم بخاطر سردی رحم سه تا سقط داشتم الانم بلطف خدا زیر نظر دکتر طب سنتی طبیعی باردارم و آخرای ماه ...

دوست عزیزم وقتی اینا رو حذف کردید چیا میخورید؟

اون موقع آدم گرسنه میمونه 

دوست عزیزم وقتی اینا رو حذف کردید چیا میخورید؟ اون موقع آدم گرسنه میمونه 

ببخشید من تعلیق بودم تازه آزاد شدم

اره گرسنگی داره ولی وقتی مجبورم راهی نیست

پري نامنظم داشتم شايد سه ماه يا حتي شيش ماه پري نميشدم چند ماه قطره ويتاگنوس مصرف كردم هرشب ي قاشق چ ...

بابا بخدا ب جای داروی شیمیایی برید طب سنتی خیلی بهتره دوستم تنبلی شدید داشت یکی دوبارم سقط کرد شایدم بیشتر ولی رفت طب سنتی خوب شد الان دوتا بچه داره ی دختر ی پسر این دارو شیمیایی فایدع نداره من متفورمین خوردم شکمم انقد ورم کرد ولش کردم الان میرم پیش طب سنتی  

2706